کشف ظروف پلاستیکی که در جنگ جهانی مورد استفاده بود!

اما آنتونی رایان مشکلات دیگری را در استفاده گسترده از بسته بندی های زیست تخریب پذیر می بیند.

او می گوید: «این دارو علائم را درمان می کند، نه بیماری را. اگر این بیماری جامعه دور ریختنی ما باشد، ساختن بسته بندی های زیست مانند بطری پلاستیکی تخریب پذیر تنها مردم را تشویق می کند که مقدار بیشتری را دور بریزند.

در عوض، او راه حل دیگری را پیشنهاد می کند: از پلاستیک بیشتر استفاده کنید.

او توضیح می‌دهد: «در بسته‌بندی‌های مدرن گوشت یا میوه‌های نرم، ممکن است چندین لایه نازک داشته باشید تا به آن استحکام دهد، نفوذپذیری گاز را متوقف کند و به عنوان یک چسب عمل کند. شما می توانید تمام این خواص را از یک تکه پلی اتیلن ضخیم تر بدست آورید. سپس شما مجموعه ای از مواد کاهش یافته خواهید داشت که جداسازی و بازیافت این مواد را آسان تر می کند.

او معتقد است که ساخت پلاستیک‌ها با دوام‌تر برای جدیدترین وسایل پلاستیکی اشپزخانه می‌تواند به حل مشکل زباله فعلی که سیاره ما را آسیب می‌زند کمک کند. او به جای حذف کامل پلاستیک‌ها، استفاده مجدد از بسته‌بندی‌هایی را که در حال حاضر دور می‌ریزیم پیشنهاد می‌کند.

طرح‌های واریز و استفاده مجدد از این قبیل – که در آن بطری‌های پلاستیکی در ازای سپرده نقدی بازگردانده می‌شوند و سپس دوباره پر می‌شوند – در فنلاند، آلمان، دانمارک و بخش‌هایی از استرالیا استفاده می‌شوند.

با این حال، طبق تحقیقات کمیسیون اروپا، طرح‌های استفاده مجدد و پر کردن مجدد مانند این می‌تواند تا پنج برابر گران‌تر از استفاده از یک بار بسته‌بندی و سپس دور انداختن آن باشد.

تولیدی ظروف پلاستیکی دریافت که اقدامات نوآورانه برای استفاده مجدد و پر کردن مجدد می‌تواند هزینه‌های بسته‌بندی را حداقل 8 میلیارد دلار در سال کاهش دهد، پس‌اندازی که به طور بالقوه می‌تواند به مصرف‌کنندگان منتقل شود.

و از آنجایی که بسیاری از کشورها به دنبال معرفی قوانین جدیدی هستند که عوارض جدیدی را بر روی کیسه های پلاستیکی اعمال می کند و انواع خاصی از بسته بندی های یک بار مصرف را ممنوع می کند، گزینه های قابل استفاده مجدد و قابل استفاده مجدد ممکن است جذاب تر شوند.

برای کلر والودا، که تیمش سطوح ظرف یکبار مصرف میوه را در جورجیا جنوبی نظارت می کند، بهای ایجاد این تغییرات ارزش پرداخت را دارد.

او می گوید: «ما والدین آلباتروس سرگردان را می بینیم که به جوجه هایشان پلاستیک می دهند. هر چیزی که بتواند میزان زباله های پلاستیکی را در محیط کاهش دهد گامی در جهت درست است.

  • منابع:
  1. Are plastic containers safe for our food?
  • تبلیغات:
  1. با استفاده از این روش ها به یک کارآفرین تبدیل شوید
  2. با استفاده از مایع ظرفشویی همیشه جوان بمانید
  3. مردی با شیلنگ ماهی گیری می کند
  4. حوله بهترین روش برای گرم کردن بدن است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.