کاپشن زنانه ال سی وایکیکی در سال آینده شگفت آور خواهند شد

اگر می خواهید ژاکت بادگیر را بشویید باید از آب گرم و مواد شوینده استفاده کنید و اگر پارچه پلی استر یا نایلون است، باید از آب سرد استفاده کنید و با این حال، باید در نظر داشته باشید که از سفید کننده روی مواد استفاده نکنید و برای اطمینان بیشتر، همیشه می توانید برچسب سمت داخلی کاپشن زنانه ال سی وایکیکی را بررسی کنید و دستورالعمل شستشو را در آنجا دریافت خواهید کرد.

آیا می توانید یک ژاکت بادشکن را در خشک کن ماشین لباسشویی قرار دهید؟

خشک کردن ژاکت در خشک کن کمی پیچیده است و می تواند بلافاصله پارچه را جمع کند و اگر مواد پلی استر یا نایلون است، باید آن را در آب سرد بشویید و برای خشک کردن با هوا بروید و اگر پارچه بزرگ است، می توانید آن را در خشک کن قرار دهید و با این حال، همیشه می توانید ژاکت را در هوا خشک کنید.

کاپشن زنانه ال سی وایکیکی

آیا می توانید در تابستان یک بادشکن بپوشید؟

کت های بادگیر برای ماه های تابستان ایده آل نیستند و اگر در یک مکان بادخیز زندگی می کنید، می توانید این را بپوشید و در غیر این صورت می توانید برای ماه های تابستان پیراهن نخی و لباس های دیگر بپوشید و با این حال، اگر در مکانی با ارتفاع زیاد زندگی می‌کنید و در ماه‌های تابستان در آنجا زندگی می‌کنید، می‌توانید ژاکت WINDBREAKER بپوشید و از باد شدید کوهستان احساس محافظت خواهید کرد.

گزینه های سبک برای یک بادشکن چیست؟

بادشکن ها عمدتاً ظاهری ورزشکار به شما می دهند و اما همیشه می توانید متفاوت به نظر برسید و استایل خود را با لباس های دیگر اسپرت کنید و شما می توانید شلوار گرمکن، شلوار جین معمولی یا ژاکت بپوشید.

اینها با انرژی شما مطابقت دارند و استایل خود را نیز از دست نمی دهید و برای کفش‌ها، می‌توانید کفش‌های پیاده‌روی، کفش‌های کتانی، چکمه‌های بارانی یا به سادگی یک کفش ورزشی بپوشید.

خیاط ها در دنیای مد جادو می آفرینند که بنابراین، شما به راحتی می توانید یک بادگیر مناسب تهیه کنید و می توانید یک آستین کوتاه یا بلند بخواهید. آستر را عوض کنید، پدهای شانه را بردارید یا طرحی دست ساز روی سینه یا پشت اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.