پوشک بچه ارزان را از این مراکز معتبر دریافت نمایید

یک پوشک تمیز جدید باز کنید و نیمه پشتی (نیمه با زبانه های دو طرف) را زیر کودک خود قرار دهید و قسمت بالای قسمت پشتی باید تا کمر کودک شما بیاید و (اگر پوشک کثیف کودک شما باعث آشفتگی بزرگی شده است، ممکن است بخواهید هنگام تمیز کردن کودکتان به جای پوشک تمیز، یک پوشک بچه ارزان زیر کودک خود قرار دهید.)
نیمه جلوی پوشک کثیف را پایین بکشید و اگر کودک شما پسر است، ممکن است بخواهید آلت تناسلی او را با یک پارچه تمیز یا یک پوشک دیگر بپوشانید تا به هیچ یک از شما ادرار نکند.
پوشک کثیف را از وسط تا زیر کودک خود، سمت تمیز به بالا تا کنید و (این یک لایه محافظتی بین پوشک تمیز و ته نجس کودک شما ایجاد می کند.) برای این کار، باید با گرفتن هر دو قوزک پا با یک دست و بلند کردن آرام به سمت بالا، پایین او را از روی میز بردارید.

پوشک بچه ارزان
جلوی کودک خود را با دستمال مرطوب کودک، پارچه یا گاز تمیز کنید و اگر کودک شما دختر است، از جلو به عقب (به سمت پایین) پاک کنید و این کمک می کند تا باکتری ها از ایجاد عفونت جلوگیری کنند.
اگر نوزادتان مدفوع کرد، دستمال مرطوب دیگری بردارید و ته او را تمیز کنید و می توانید پاهای او را بلند کنید یا به آرامی به یک طرف و سپس به طرف دیگر بغلتانید و حتماً چین های ران و باسن کودکتان را نیز تمیز کنید.
اجازه دهید چند لحظه پوست کودکتان در هوا خشک شود یا آن را با یک پارچه تمیز خشک کنید و برای کمک به درمان یا پیشگیری از راش پوشک، ممکن است بخواهید از کرم پوشک استفاده کنید.
کثیف را بردارید و کنار بگذارید و اگر مرحله یک را دنبال کردید، قسمت تمیز باید زیر کودک شما باشد و آماده حرکت باشد و نیمه جلویی پوشک تمیز را تا شکم کودک خود بکشید و برای یک پسر، حتما آلت تناسلی را به سمت پایین بگیرید تا احتمال ادرار کردن او از بالای پوشک کمتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.