پخش مستقیم میگو صادراتی

میگو صادراتی تولیدی کشور مان دارای کیفیت بالایی می باشد و از این رو مشتریان بسیاری در کشور های مختلف دارد که شامل کشور های همسایه، همچنین کشور های آسیایی و اروپایی می باشد که به سبب کیفیت بالای این محصول خواستار خرید آن با قیمت مناسب هستند، پخش مستقیم میگو صادراتی با قیمت بسیار مناسبی انجام می گیرد و این محصول را می توان بی واسطه و در حجم بالا و به صورت تازه سفارش و خریداری نمود.

پخش مستقیم میگو صادراتی

میزان روی موجود در میگو

میزان روی موجود در میگو میگو دارای میزان مناسبی از روی است و در واقع میزان روی موجود در میگو از سایر آبزیان مانند ماهی بیشتر است و این میزان روی برای سلامتی بدن بسیار مفید است زیرا در تقویت ایمنی بدن نقش دارد و با خوردن میگو کمبود این ماده در بدن تامین می شود و افراد با مصرف میگو از عوارض کمبود روی در بدن پیشگیری می کنند.

در واقع کمبود روی سبب کاهش قدرت سیستم ایمنی بدن می شود که سبب ابتلا به بیماری های مختلف مانند ضعیف شدن ریشه موها و ریزش آنها می شود و در حقیقت برای رشد و تقویت مو ها و داشتن مو های پرپشت این ماده بسیار مورد نیاز می باشد و مصرف میگو برای تامین نیاز بدن به این ماده تاثیر خوبی دارد.

خوردن میگو در دوران بارداری بسیار مفید است و به سبب وجود روی در ترکیب آن از اختلال در رشد سیستم عصبی جنین که از کمبود روی می باشد جلوگیری می نماید و همچنین مصرف میگو برای کودکان کمبود روی را در بدن آنها تامین می کند و سبب رشد بهتر کودکان می شود.

کمبود روی در خلق و خوی افراد تاثیر دارد و سبب اختلال در خلق و خو می شود و همچنین پوکی استخوان و اختلالات حافظه را به دنبال دارد و قرار دادن میگو در برنامه تغذیه ای از این عوارض و عواض دیگر ناشی از کمبود روی پیشگیری می نماید.

قیمت فروش میگو صادراتی

قیمت فروش میگو صادراتی

قیمت فروش میگو صادراتی در حجم بالا و به صورت عمده بسیار مناسب است و با توجه به ارزش بالای دلار در کشور می توان از صادرات این محصول سود بسیار خوبی را به دست آورد و در واقع صادرات این محصول ارز اوری عالی برای کشورمان دارد.

البته میگو صادراتی را نمی توان‌در تمام فصول سال به صورت تازه تهیه کرد و در فصل برداشت میگو می توان این محصول را با کمترین قیمت تهیه نمود، اما خرید عمده میگو آب شور با کیفیت عالی و در بسته بندی های مناسب به صورت منجمد در تمام طول سال انجام پذیر است و مشتریان می توانند آن را به صورت مستقیم و سفارشی تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.