ملحفه یکبار مصرف بدون کش با قابلیت عدم چروک پذیری

تولید و بسته بندی ورق های بزرگ و رول یکبار مصرف به صورت کاملا بهداشتی انجام می شود و در بازار تهران عرضه می شود و همانطور که می دانید، گسترش انواع بیماری های همه گیر باعث افزایش استفاده از ملحفه یکبار مصرف بدون کش انعطاف پذیر ساخته شده از کاغذ و اسپان باند شده است.

در تولید ملحفه های یکبار مصرف سعی بر این است که محصولات را کاملاً استریل کرده و از الیاف تهیه کنیم آن را کاملاً بهداشتی کرده ایم و ورقه های یکبار مصرف پس از استفاده دور ریخته می شود و عمده ترین خریداران ورق های بیمارستانی مراکز درمانی و درمانی هستند و در اتاق های عمل، اتاق بیماران، دندانپزشکی، سالن های زنانه، بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ملحفه یکبار مصرف بدون کش

این ورق ها در رول های عرض 80 و 60 سانتی متر تولید می شوند که عرض 80 سانتی متر پرطرفدارترین آنهاست و وزن هر ورق با توجه به ضخامت آن متفاوت است که به آن گرماژ می گویند و ملحفه ها را می توان به راحتی تا کرد و به راحتی تا کرد و حتی برای پوشاندن هر تختی کش داد.

این ورق ها به صورت بسته بندی و جعبه به فروش می رسند و برای استفاده در اماکن بهداشتی مناسب می باشند و به لطف تولید انبوه داخلی، دیگر نیازی به واردات نیست و به لطف توان تولیدکنندگان ایرانی، می توان این محصول را به مراکز درمانی و کلینیک های دولتی در شهرهای سراسر کشور عرضه کرد.

با توجه به بسته بندی ایمن، می توان آن را به کشورهای دیگر نزدیک یا دور صادر کرد و خرید ملحفه های مسافرتی یکبار مصرف در اماکن عمومی کاربردهای زیادی دارد و می توان از آن در مکان های مختلف مانند هتل ها، مسافرخانه ها و خوابگاه های کالج استفاده کرد.

محصولات تولید شده از منسوجات یکبار مصرف شامل انواع مختلفی از جمله روتختی، دستکش، لباس، کلاه و روپوش می باشد و این محصول از اسپان باند ساخته شده و فقط یک بار قابل استفاده است و قابل شستشو نیست و سبکی و نرمی این محصول آن را برای انواع پوست مناسب کرده و افراد مبتلا به آلرژی را تحریک نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.