مرکز خرید میگو ریز صادراتی عمده

میگو ریز جنوب فواید و خواص فوق العاده ای برای بدن دارد اما خرید مستقیم نمونه های تازه آن همواره با محدودیت هایی همراه است. سفارش عمده از طریق مرکز و فروشگاه های عرضه کننده میگو ریز صادراتی مزیت هایی را برای فعالین بازار در این حوزه به همراه خواهد داشت. برای آگاهی از این موضوع و امکان استعلام قیمت های روز با ما همراه باشید.

مرکز خرید میگو ریز صادراتی عمده

فواید مصرف انواع میگو ریز

فواید مصرف انواع میگو ریز میگو ریز از نظر سایز اندازه یک بند انگشت یا حتی کوچک تر است که اغلب به عنوان میگو پلویی نیز معروف است. به علت بافت بسیار نرم و لذیذ برای سرو با انواع سالاد نیز گزینه مناسبی است.

همانطور که می دانید انواع خوراک های دریایی دارای مقادیر زیادی امگا ۳ هستند که برای تنظیم ضربان قلب و عدم ابتلا به بیماری های زمینه ای مناسب هستند.

مصرف میگو ریز تازه برای گروه های سنی مختلف محدودیتی ندارد و جهت تامین پروتئین مورد نیاز سلول ها جایگزین‌ مناسبی برای گوشت گوسفند و مرغ است.

آهن و کلسیم‌ موجود در ترکیبات انواع میگو بسیار زیاد بوده که برای تامین فولیک اسید خون و عدم ابتلا به بیماری های خونی ناشی از فقر آهن به ویژه در خانم ها مفید است. انواع میگو پرورشی و دریایی دارای مقادیر زیادی فیبر هستند که برای تامین نیاز روزانه جهت فعالیت های ورزشی و روزانه کافی است.

گنجاندن میگو در سبد غذایی هفتگی برای جلوگیری از عدم ریزش مو و به تاخیر انداختن فرایند پیری زودرس پوست نیز بسیار موثر است. برای این‌ منظور پیشنهاد می کنیم میگو را به صورت بخارپز میل کنید تا بیشترین میزان جذب مواد پروتئینی را داشته باشد.

قیمت عمده میگو ریز صادراتی

قیمت عمده میگو ریز صادراتی قیمت میگو ریز در فصول مختلف سال و متناسب با حجم صید ماهیانه یا تولید فصلی به شیوه پرورشی متفاوت است. قیمت میگو دریایی به علت وجود برخی محدودیت ها در صید آنها به مراتب گرانتر از نمونه های پرورشی است.

البته برخی فاکتورها مانند کیفیت میگو و همچنین حجم تولیدی نیز به صورت مستقیم بر قیمت هر کیلو از این محصولات در بازار تاثیرگذار است. شیوه های حمل و نقل جهت عرضه این محصولات به بازار مصرفی نیز اهمیت زیادی در نرخ تمام شده آنها دارد.

برای عرضه میگو صادراتی هزینه های سورت و بسته بندی نیز باید در کنار دیگر معیارها لحاظ شوند. چرا که شکل ظاهری و کیفیت محصول جهت ترغیب مشتریان خارجی به خرید عمده و استمرار سفارشات حائز اهمیت است.

اگر به دنبال مرکز خرید و فروش عمده بهتریم انواع میگو دریایی و پرورشی جهت صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی هستید، جهت اطلاع از موجودی و همچنین استعلام قیمت های روز همراه با آگاهی از شیوه های صادراتی به مناطق مختلف می توانید با نمایندگان تولید و توزیع این مرکز در ارتباط مستقیم باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.