مرکز تولید میگو صادراتی درشت

میگو به عنوان یکی از بهترین محصولات غذایی دریایی در قالب دسته بندی های گوناگون مانند میگو صادراتی درشت و مواردی مانند آن از طرف شرکت تولید کننده، در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد. این مرکز تولیدی، به غیر از آنکه نیاز مصرف کنندگان مختلف داخلی را تحت پوشش خود قرار داده است؛ امکان صادرات گسترده این محصول با درجه کیفی مطلوب و قیمتی استثنایی را به بسیاری از کشورهای گوناگون دیگر نیز فراهم می آورد.

مرکز تولید میگو صادراتی درشت

معرفی انواع میگو شمالی ریز

معرفی انواع میگو شمالی ریز انواع میگو عرضه شده توسط مراکز تولید کننده وابسته به محل پرورش و همچنین محل صید این محصولات، در قالب دسته بندی های گوناگونی قرار می گیرند که در ادامه به بررسی برخی از گونه های رایج انواع میگو برای آشنایی بیشتر شما عزیزان می پردازیم.

  • میگو صورتی: این گونه از میگو، به دلیل دارا بودن ظاهری صورتی رنگ و همچنین بافتی روشن در قسمتهای داخلی، به عنوان میگوی صورتی شناخته می شود.
    البته باید یادآور شد که این محصول نسبت به سایر انواع میگو های موجود در بازار از سایز بندی کوچکترین خوردار می باشد.
    طعم لذت بخش و امکان پخت آسان میگو صورتی، آنرا به یکی از پرطرفدارترین انواع میگو در میان مصرف کنندگان تبدیل کرده.
  • میگو قهوه ای: این محصول دریایی دارای بافتی سفت تر نسبت به سایر انواع میگو میباشد. به همین واسطه نیز مدت زمان مورد نیاز جهت پخت آن در مقایسه با میگو صورتی با میزان بیشتری همراه می باشد.
    خواص فوق‌العاده‌ی درمانی و همچنین موارد استفاده بسیار فراوان از این محصول در انواع متفاوت و غذاهای محلی و غذاهای خارجی، زمینه ساز افزایش این سود در میان مصرف کنندگان بوده است.
  • سایر گونه ها: باید یادآور شد که شرکت های تولید کننده انواع محصولات غذایی دریایی، گونه های متفاوتی از این محصول مانند میگو سنگی و میگو سفید را نیز روانه بازار می‌ کنند. همچنین مصرف میگو خالدار و میگو ببری نیز در میان بسیاری از استفاده کنندگان این قبیل خوراکی‌ها رایج می باشد.

تامین کنندگان میگو صادراتی ریز

تامین کنندگان میگو صادراتی ریز

شرکت تامین کننده میگو ریز، یکی از تخصصی ترین مراکزی است که امکان دستیابی به حجم بیشتری از این محصول را برای استفاده کنندگان آن فراهم آورده است. این مجموعه آمادگی مناسبی جهت عقد قرارداد و تامین ویژه این محصول را در طول سال برای تامین نیاز واحدهای تولیدکننده محصولات غذایی را نیز دارا می باشد.

همچنین باید یادآور شد که بسیاری از صادر کنندگان انواع میگو می توانند محصول مورد نیاز خود را جهت ارسال به کشور مد نظر، از طریق همین مجموعه در حجم های گوناگون تهیه نموده و به بالاترین کیفیت و کمترین قیمت آن دست پیدا کند. کارشناسان بخش فروش ما آماده پاسخگویی به هر گونه سوال و راهنمایی جهت انجام خرید آسان میگو صادراتی ریز می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.