مرکز توزیع میگو پرورشی دریایی

میگو از جمله سخت پوستانی است که در هم در آب های شور و هم در آب های شیرین زندگی می کنند. میگو ها هم به صورت دریایی می باشد که بیشتر در ابهای خلیج فارس و عمان یافت و صید می شود و هم می توان آن را پرورش داد. در کشور ایران انبوهی از میگو ها در اب های شیرین نواحی غربی، پرورش داده می شود. میگو پرورشی میناب یکی از آنها می باشد.

پرورش دهندگان زیادی در راستای پرورش میگو پرورشی دریایی در تلاش هستند. این میگو ها توسط شرکت های توزیع محصولات پروتئینی در سراسر بازار های ایران عرضه می شود از ایمچن رو به راحتی قابل دست یابی می باشد

مرکز توزیع میگو پرورشی دریایی

بررسی اثرات درمانی میگو پرورشی

بررسی اثرات درمانی میگو پرورشی گوشت میگوهای پرورشی دارای خواص زیادی میباشد که می تواند سلامت بدن را تضمین کند. از این رو همه ی افراد با گروه های سنی متفاوت می توانند آن را در رژیم غذایی خود جای دهند. میگو سرشار از مواد مغذی مانند سلنیم، منیزیم و آهن و انواع ویتامین ها می باشد. از جمله اثرات درمانی میگو به شرح زیر می باشد.

  1. میگو به دلیل داشتن امگا3، باعث افزایش بهبود عملکرد مغز شده و از بروز بیماری هایی مانند افسردگی، الزایمر و زوال عقل جلوگیری می کند.
  2. سلنیوم و انتی اکسیدان موجود در گوشت میگو با رادیکال های ازاد بدن مبارزه کرده و از بروز انواع سرطان ها جلوگیری می کند.
  3. ویتامین های موجود در میگو به خصوص ویتامین B12 در افزایش عملکرد گردش خون تاثیر مثبت می گذارد. از این رو سبب بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی شده و از بروز بیماری های قلبی مانند سکته جلوگیری می کند.

اگر چه میگو دارای خواص بی نظیری است، اما به شرطی برای بدن مفید است که ۳ بار در هفته مصرف شود. استفاده ی بیش از اندازه ی میگو نه تنها باعث سلامتی نمی شود، بلکه سبب بیماری نیز می شود.

قیمت عمده میگو پرورشی دریایی

قیمت عمده میگو پرورشی دریایی همانطور که گفته شد، در سراسر ایران پرورش دهندگان میگو، تین محصول را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. از این رو خریداران می توانند میگو پرورشی را به طور مستقیم و بدون واسطه از پرورش دهندگان به صورت عمده و جزیی خریداری کنند. خرید میگو پرورشی به صورت عمده سبب کاهش هزینه ی خرید شده که این امر به نفع خریدار است. همچنین می توان با مراجعه حضوری به فروشگاه ها و مراکز معتبر مانند پروتیین فروشیها، این محصول را در وزن دلخواه خریداری کرد. امروزه خرید میگو به صورت بسته بندی شده و کیلویی از طریق سایت های معتبر نیز امکان پذیر شده است.

قیمت میگو پرورشی به عواملی مانند کیفیت میگو، سایز ان، میزان خرید و تقاضا، نوع بسته بندی و حتی نام شرکت پرورش میگو بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.