مرکز توزیع میگو تازه سایز درشت

میگو تازه سایز درشت به عنوان محصول صادراتی با توجه به کیفیت آن مدنظر می باشد. صیادان پس از صید نسبت به تفکیک بر اساس کیفیت، اندازه و شکل ظاهر و سایر موارد دیگر اقدام و سپس قیمت میگو را برای فروش تعیین می کنند. میگو پرورشی بوشهر نیز از مواردی است که در استخرهای مصنوعی در کنار دریا یا با فاصله از دریا ایجاد و میگو در آن پرورش داده می شود. امروزه توزیع میگو در سطح کشور به دلیل قیمت بالاتر کمتر صورت گرفته و محصول های با سایر متوسط و کوچک به بازار داخلی عرضه می شود.

مرکز توزیع میگو تازه سایز درشت

اطلاعاتی درباره خواص میگو تازه

اطلاعاتی درباره خواص میگو تازه

خواص میگو متعدد و از مواردی است که توسط متخصصان تغذیه برای اصلاح برنامه غذایی و بهبود وضعیت جسمانی افراد و تامین مایجتاج آنان پیشنهاد می شود. در اینجا به برخی از خواص آن به شرح ذیل می پردازیم.

  • اولین خاصیت آن، ضد فشارخون بودن آن است که به دلیل داشتن منابع اسیدهای چربی از خانواده امگا سه است.
  • خاصیت بعدی آن این است که از سلنیوم که یکی از مواد معدنی‌ مفید می باشد غنی است بنابراین برای جلوگیری از ابتلا به سرطان روده بزرگ و انواع دیگر آن به دلیل کاهش سطح لوسمی و لنفوم هوچکین مناسب است.
  • این غذا از غذاهای ضد آلزایمر به دلیل داشتن امگا سه می باشد که مصرف هفتگی آن از بروز حواس پرسی و اختلالات حافظه جلوگیری می کند.
  • خاصیت چهارم میگو ضد کم‌خونی بودن آن است که برای افرادی که از گوشت قرمز استفاده نمی کنند می تواند جایگزین مناسب باشد. با خوردن 100 گرم از این ماده غذایی 19 درصد نیاز به آهن بدن تامین می گردد.
  • برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن استفاده از این ماده غذایی مفید بوده می تواند به دلیل داشتن پروتئین فراوان به رشد آنان کمک کند. در خانم های باردار و کودکان در حال رشد برای افزایش ذخیره پروتئین بدن مناسب و مفید است.
  • خاصیت دیگر این ماده غذایی فسفر بالا می باشد که سبب افزایش تراکم استخوانی و قوی تر شدن آن می شود. همان گونه که می دانید یکی از مواد ضروری برای تشکیل استخوان این ماده غذایی است. پس با گنجاندن آن می توانیم استخوان و دندانی محکم داشت. پس باید در برنامه غذایی گنجانده شود.

فروشنده عمده میگو تازه سایز درشت

فروشنده عمده میگو تازه سایز درشت

فروشنده عمده میگو تازه سایز درشت معمولا افرادی هستند که دارای کشتی های صنعتی بزرگ هستند که از عمق آب نسبت به صید اقدام می کنند. این اقدام باعث می شود در سایت های مختلف میگو صید شود و سپس بر اساس درجه بندی به فروش برسانند. فروش آنلاین نیز امروز رواج دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.