مردی که با جمع آوری اسباب بازی ماشین های ایرانی نامش در گینس ثبت شد!

معرفی نسل جدیدی از اسباب بازی ماشین های ایرانی با اندازه کودک، سرگرم کننده و تعاملی! این مجموعه هدیه شامل 6 مورد دلخواه است که برای کودک کوچک شما کوچک شده است.

آنها با در نظر گرفتن کودک ساخته شده اند بنابراین درست در دستان کوچک قرار می گیرند یا حتی از دندان ها به عنوان شروع کننده برای کاوش کاملتر دنیای خود استفاده می کنند: تکان دادن اجسام نرم جغجغه ای در حالی که آنها را محکم گرفته اید (راهی عالی برای عادت دادن آنها به کنترل چیزی !)، ترکیدن سفیدهای مرواریدی با هم و موارد دیگر.

هدیه ای عالی برای کوچولوی زندگی شما. این مجموعه شامل جغجغه، کلید، ساعت و برس می باشد.

اسباب بازی

همه اسباب بازی ها برای نوزادان بی خطر هستند و برای تحریک مهارت های لمسی و هماهنگی دست و همچنین هماهنگی بصری عالی هستند.

با Zebra سرگرم کننده و رنگارنگ Vtech آشنا شوید! این دوست پشمالو برای هر نوزادی مناسب است.

پارچه‌های ابریشمی و رنگارنگ با سم‌های کاغذی و طرح‌های رنگارنگ، تجربه‌ای محرک بصری را برای کودک شما فراهم می‌کنند. در کنار این بافت ها 15 ملودی وجود دارد که می تواند به تحریک پیشرفت های شنوایی و همچنین مهارت های زبانی کمک کند.

وقتی سطل سرگرمی را برای او باز می کنید، کودک شما از خوشحالی تکان می خورد! بلوک های اول بچه فیشر پرایس روشی عالی برای آموزش رنگ ها و اشکال از طریق مهارت های حل مسئله است.

با بلوک‌های رنگارنگ و درشت که بچه‌های کوچک آن‌ها را از طریق شکاف‌هایی در یک درب روی آن مرتب می‌کنند، اینها یک اسباب‌بازی یا فعالیت بسیار عالی برای آشنا کردن کودکتان با رنگ‌ها و اشکال هستند.

آنها را برای بازی سرگرم کننده با کودک خود جمع کنید!

این مجموعه شامل فنجان های روی هم، پایه پازل و توپ هایی است که کودک شما می تواند در 3 حالت بازی بازی کند: شش فنجان رنگی را روی هم بچینید، پازل را بسازید و توپ های داخل برج را به سمت پایه بغلتانید.

ایده آل برای اصلاح مهارت های حرکتی کودک شما.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.