مردی که از گیاه آلوئه ورا شیراز برای تغذیه استفاده میکند!

از مواد آلوئه ورا شیراز برای افزایش جذب دارو برای داروهایی با فراهمی زیستی کم به دلیل ترشح زیاد استفاده شده است.

سویه های لاکتوباسیلوس برویس از ژل A. vera تخمیر شده طبیعی جدا شدند که رشد بسیاری از پاتوژن های انترو پاتوژن مضر را بدون محدود کردن بیشتر عوامل طبیعی در روده مهار کرد.

سویه‌های POAL (پروبیوتیک‌های منشأ گرفته از برگ آلوئه) نام‌گذاری شدند.

آلوئین موجود در ژل، توسط فلور کولون به آلوئه امودین فعال متابولیزه می شود که مسئول فعالیت تصفیه کننده است.

آلوئه ورا

آلوئه امودین جدا شده از A. vera با کاهش MMP-2/9 از مهاجرت سلول های سرطانی کولون جلوگیری می کند و همچنین از طریق کاهش فعالیت اتصال DNA فاکتور هسته ای κ-زنجیره سبک، عضو همولوگ خانواده B و فاکتور رشد اندوتلیال عروقی را مهار می کند.

تقویت کننده سلول های B فعال شده. نشان داده شده است که ژل A. vera حاوی پنج فیتواسترول است که قادر به کاهش تجمع چربی احشایی هستند و بر متابولیسم گلوکز و لیپیدها در آزمایش های مدل حیوانی تأثیر می گذارد، جایی که پولیپ های روده بزرگ را کاهش می دهند.

و کاهش پلاسما بهبود یافته است. سطوح آدیپونکتین با وزن مولکولی بالا در موش‌های نئوپلازی چندگانه روده با کمبود ژن پولیپوز کولی آدنوماتوز تغذیه شده با رژیم غذایی پرچرب.

علاوه بر این، یک مطالعه آزمایشگاهی نشان داده است که ژل A. vera و عصاره برگ کامل قادر به کاهش قابل توجهی مقاومت الکتریکی transepithelial تک لایه سلول Caco-2 بوده و در نتیجه توانایی باز کردن اتصالات محکم بین سلول های مجاور را نشان می دهد.

از این رو، ژل A. vera و محلول های عصاره برگ کامل به طور قابل توجهی انتقال انسولین را از طریق تک لایه های سلولی Caco-2 افزایش دادند.

مطالعات بالینی نشان داده است که ژل A. vera ممکن است به عنوان یک عامل ضد هیپرگلیسمی و ضد کلسترول بی خطر برای بیماران دیابتی نوع 2 عمل کند، بدون اینکه اثر قابل توجهی بر سایر سطوح طبیعی چربی خون یا عملکرد کبد کلیه داشته باشد.

کسر محلول در آب گونه های آلوئه. در یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده، کمپلکس ژل A. vera وزن بدن، توده چربی بدن و مقاومت به انسولین را در پیش دیابت چاق و بیماران دیابتی اولیه درمان نشده کاهش داد.

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.