مایع ظرفشویی پریل طلایی 4 لیتری ارگانیک و خاص

حتی اگر مایعات شیمیایی ظرفشویی موجود در بازار باعث تمیزی و خوشبو کردن ظروف می شوند، اما می توانند به روش های بی شماری به بدن آسیب برسانند و بنابراین، اگر می خواهید یک فضای تجاری تمیز داشته باشید اما می خواهید از مواد شیمیایی خشن اجتناب کنید، مایع ظرفشویی پریل طلایی 4 لیتری ارگانیک بهترین جایگزینی است که کار می کند.

اغلب، مردم مجذوب مفهوم محصولات پاک کننده ارگانیک و ایمن هستند و اگر در مورد کارایی محصولات پاک کننده ارگانیک در مقایسه با محصولات شیمیایی شک دارید، به دنیای مایعات ظرفشویی شیمیایی و ارگانیک در زیر نگاه کنید.

مایع ظرفشویی شیمیایی از مواد متعدد در مقادیر مختلف و برای اهداف مختلف ساخته شده است و برخی از رایج‌ترین مواد پایه موجود در مایعات ظرفشویی تجاری عبارتند از تریکلوزان، سدیم لورت سولفات، دی سدیم، فرمالدئید و فسفات‌ها و اگرچه این مواد فعال چربی و بقایای سرسخت ظروف را از بین می‌برند، اما می‌توانند خطرات محیطی احتمالی و خطرات سلامتی را در انسان ایجاد کنند.

مایع ظرفشویی پریل طلایی 4 لیتری

تریکلوزان یک عامل ضد باکتری و ضد قارچ است که به طور گسترده در مایعات ظرفشویی استفاده می شود و اما متأسفانه آن را به کشتن باکتری های مفید در محیط نیز می شناسند و همچنین، تریکلوزان زمانی که در بدن انباشته می شود می تواند باعث مشکلات سلامتی در انسان شود.
سدیم لورت سولفات، همچنین به عنوان SLES شناخته می شود، عمدتا به عنوان عوامل کف کننده برای نفوذ از طریق گریس و تمیز کردن آن از سطح استفاده می شود و اما SLES می تواند در سلول های پوست جذب شود و منجر به آلرژی و بثورات پوستی شود.
فسفات ها به صورت غلیظ یکی از منابع اصلی آلودگی آب محسوب می شوند و تا آنجا که به فرمالدئید مربوط می شود، سازمان ایمنی و استانداردهای غذایی هند – FSSAI استفاده از آن را برای حفظ جمعیت ماهی ممنوع کرده است زیرا یک سرطان زا شناخته شده است.
مایع ظرفشویی شیمیایی شامل عطرهای مصنوعی، مواد رنگی و مواد نگهدارنده به اشکال مختلف است که برای سلامت انسان مفید نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.