ماکارونی کیلویی که باعث کوچک شدن شکم میشود!

کربوهیدرات ها بسیار مغذی هستند و منبع انرژی ارزشمندی هستند. با این حال، دانستن تفاوت بین کربوهیدرات های ساده و پیچیده ضروری است.

کربوهیدرات های ساده را محدود کنید زیرا گرسنگی را به خوبی سیر نمی کنند و معمولاً در غذاهایی مانند ماکارونی کیلویی وجود دارند.

تعداد کربوهیدرات های پیچیده را افزایش دهید زیرا می توانند باعث شوند فرد برای مدت طولانی تری احساس سیری کند و معمولاً بسیار مغذی هستند.

ماکارونی

افراد مبتلا به بیماری سلیاک دچار عدم تحمل جدی گلوتن هستند و برای حفظ سلامتی خود نیاز به خوردن وعده های غذایی بدون گلوتن دارند. سایر افراد ممکن است حساسیت به گلوتن غیر سلیاک داشته باشند و متوجه شوند که قطع کردن گلوتن باعث کاهش گاز و نفخ می شود.

برخی از افراد رژیم غذایی بدون گلوتن را انتخاب می کنند زیرا معتقدند که این رژیم غذایی سالم تر است. گلوتن ماده ای است که به طور طبیعی در گندم، چاودار، جو و بیشتر انواع پاستا و غلات وجود دارد.

برای تهیه وعده های غذایی سالم بدون گلوتن، افراد می توانند از طیف گسترده ای از مواد جایگزین و غذاهای کامل از جمله کینوا، گندم سیاه، سیب زمینی، آرد بدون گلوتن و جو بدون گلوتن استفاده کنند.

در این مقاله، ما 15 دستور العمل سالم برای وعده های غذایی بدون گلوتن ارائه می دهیم. افرادی که مایل به خوردن بدون گلوتن هستند می توانند از این مقاله برای برنامه ریزی صبحانه، ناهار و شام استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.