قیمت میگو وانامی پرورشی درجه یک

میگو وانامی نوعی میگو پرورشی است که اصولا در آب های شور پرورش یافته و دارای رنگ سبز زیتونی و یا سبز خاکستری می باشد.

قیمت میگو وانامی پرورشی ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل و پارامتر های متعددی همچون عرضه، تقاضا، کیفیت، سایز، اندازه و… متغیر می باشد، برای اطلاع از قیمت مشخص این محصول می توان با کارشناسان فروش ما در سایت ها تماس حاصل کرده و از قیمت دقیق آن مطلع و آگاه شد.

قیمت میگو وانامی پرورشی درجه یک

تشخیص میگو وانامی پرورشی از دریایی

تشخیص میگو وانامی پرورشی از دریایی میگو یک نوع خوراک دریایی بسیار پرطرفدار می باشد که به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد از طرفداران بیشماری برخوردار می باشد، دارای انواع مختلفی است و به صورت دریایی و پرورشی موجود می باشد، یکی از انواع میگو های پرورشی پرطرفدار میگو وانامی است.

اصولا میگو ها دارای اندازه ریز و رنگ نارنجی کم رنگ هستند ولی برای تشخیص گونه دریایی این خوراک خوشمزه از نوع پرورشی آن روش های مختلفی وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • یکی از روش های تشخیص گونه پرورشی از دریایی دقت به سایز و اندازه آن ها می باشد، میگو های پرورشی وانامی اصولا هم اندازه و ریز می باشند چراکه در یک محیط و در یک بازه زمانی پرورش داده شده و تغذیه یکسانی دارند ولی نوع دریایی به دلیل این که در دریا های بزرگ موجودند و طیف تغذیه ای بالاتری دارند دارای اندازه های درشت تری هستند.
  • از دیگر روش های تشخیص توجه به رنگ آن ها می باشد که اصولا گونه دریایی میگو دارای رنگ نارنجی و صورتی کم رنگ هستند که این رنگ بین عموم مردم عرف بیشتری دارد و گوشت آن ها اصولا خوشمزه تر و ترد تر است ولی گونه وانامی دارای سبز مايل به زیتونی و یا خاکستری است و بدن شیشه ای و تلقی مانند دارند.
  • محل پرورش آن ها نیز متفاوت بوده و یکسان نمی باشند میگو دریایی در آب های جنوبی خلیج فارس و دریای عمان پرورش یافته ولی میگو وانامی در آب شور پرورش می یابد.
  • از دیگر روش های تشخیص گونه پرورشی و دریایی توجه به رگ های بدن آن ها است که میگو پرورشی دارای دو رگ یکی در پشت کمر و یکی در زیر شکم می باشد ولی گونه دریایی فقط یک رگ در زیر پشت خود دارد.

خرید میگو وانامی پرورشی از جنوب

خرید میگو وانامی پرورشی از جنوب خرید میگو وانامی به طرق مختلفی امکان پذیر می باشد و روش های مختلفی برای خرید آن وجود دارد، یکی از روش های خرید این غذای دریایی خرید به صورت غیرحضوری و یا اینترنتی می باشد.

در این روش انواع این محصول در بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در وب سایت های اینترنتی ما به اشتراک گذاشته شده تا مشتریان داخلی و خارجی پس از مراجعه و مشاهده انواع محصولات پس از ثبت سفارشات لازم خرید خود را انجام و لذت یک خرید راحت، مطمئن و بی دغدغه را تجربه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.