قیمت فروش میگو پرورشی درجه یک

میگو یکی از آبزیان سخت پوست دریایی بوده که دارای انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی است که برای تقویت بدن بهترین ماده غذایی به حساب می‌آید و شامل انواع مختلف و درجه یک مثل شاه میگو ، میگو ریز و میگو درشت می‌باشد که علاوه بر نوع دریایی ، آن را در حوضچه های مخصوص پرورش می‌دهند ،که قیمت فروش میگو پرورشی نسبتا ارزان بوده با توجه به نوع و کیفیت آن متفاوت بوده و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تری به بازار عرضه می‌گردد و در پخت انواع غذاها از آن استفاده می‌شود.

قیمت فروش میگو پرورشی درجه یک

خواص بی نظیر میگو برای عملکرد مغز

خواص بی نظیر میگو برای عملکرد مغز میگو پرورشی به خاطر داشتن انواع ویتامین‌ها و مواد مغذی، خواص بیشماری برای بدن دارد از آن جمله برای تقویت عملکرد مغز بهترین ماده غذایی طبیعی است. منبع غنی اسید فولیک و آهن می‌باشد که در تقویت بدن و عملکرد بهتر مغز کارایی به سزایی دارد ، عنصر منیزیم در میگو به وفور یافت می‌شود که از آسیب وارد شدن به اعصاب مغز جلوگیری کرده و به بهبود حافظه کمک شایانی می‌کند ،همچنین میگو دارای مس می‌باشد که باعث عملکرد بهتر مغز می‌شود.

. منبع غنی ویتامین ب۱۲ در میگو به سلامت عصبی بیشترین کمک را دارد ‌.میگو به خاطر داشتن پروتئین ها و اسیدهای آمینه، به فعالیت‌های مختلف مغز کمک کرده و از بیماری‌های مثل آلزایمر جلوگیری می‌کند و به تقویت بهتر مغز کمک می‌کند. همچنین میگو به خاطر داشتن انواع ویتامین‌ها و پروتئین ها برای زنان باردار بسیار مفید است تا به رشد مناسب سلول‌های عصبی و عملکرد مغزی جنین کمک زیادی می‌کند.

صادرات عمده میگو پرورشی بسته بندی

صادرات عمده میگو پرورشی بسته بندی میگو پرورشی انواع متعددی دارد که به مدل‌های مختلفی مانند میگوی کامل و پاک شده یا فریز شده به بازار مصرف توزیع می‌شود که میگوهای پاک شده در انواع بسته بندی‌های متنوع و با وزن های مختلف می‌باشد و طرفداران زیادی دارد ؛ میگو اکثرا در آب های شور و شیرین پرورش و تولید می‌شود ؛ ایران به خاطر داشتن منابع طبیعی غنی ، یکی از تولید کنندگان عمده میگو پرورشی در دنیا شناخته شده است که علاوه بر تامین نیازهای داخل کشور به صادرات عمده میگو پرورشی از نوع بسته بندی می‌پردازد.

قیمت میگو پرورشی به عوامل گوناگونی چون نوع بسته بندی، اندازه میگو و وزن میگوهای بسته بندی شده و غیره بستگی دارد که نسبت به میگو پرورشی فله‌ای، از قیمت بالایی برخوردار می‌باشد؛ همچنین میگو علاوه بر مصرف تازه به صورت فرآوری شده نیز تولید و به بازار مصرف و صادر به کشورهای دیگر ارائه می‌شود و به دلیل طعم خوشایند و خواص بی‌نظیری که دارد از طرفداران زیادی در داخل و خارج از کشور دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.