قیمت انواع میگو پرورشی آب شیرین

میگو پرورشی آب شیرین، سخت پوستانی هستند که دارای ۱۰ پا بوده و از ارزش تغذیه ای بالایی برخوردارند و با استفاده از آن می توان انواع غذاها را طبخ کرد. در مرکز فروشگاهی ما انواع این میگوها با کیفیت منحصربه فرد به مشتریان عزیز عرضه می شود و اگر شما نیز تمایل دارید بهترین میگوها را با نازل ترین قیمت خریداری کنید؛ می توانید برای تهیه آن و اطلاع از قیمت میگو به ما مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع میگو پرورشی آب شیرین

شناخت انواع میگو تازه

شناخت انواع میگو تازه برای همه ما تازه بودن میگو از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. برای تشخیص میگوی تازه روش هایی وجود دارد که در اینجا می آوریم که عبارتند از:

• بوی میگو: میگوی تازه از بوی خاصی برخوردار است از آن بویی شبیه به بوی دریا و نمک و جلبک استشمام می شود. اگر میگو بوی کلر و امونیاک بدهد به این معنی است که میگو تازه نیست و در معرض فساد می باشد.

• خرید میگوی کامل: به این معنی که میگویی را خریداری کنید که سر آن از آن جدا نشده باشد چرا که میگوی تازه را نمی توان با سر و چشم در فریزر نگهداری کرد. بنابراین اگر سر و چشم ان جدا نشده باشد یعنی میگو تازه است.

• دقت به چشمان میگو: در هنگام خرید به چشمان میگو توجه کنید میگوی تازه، درخشان و براق و سفت بوده و شل و افتاده نمی باشد.

• توجه به پای میگو: یکی دیگر از روش های تشخیص میگوی تازه، دقت در پاهای آنهاست به این صورت که با انگشت به پای زیر شکم میگو فشار دهید اگر پاها سریع به حالت اول برگردد یعنی میگو تازه می باشد اما اگر پاها به همان حالت باقی ماند یعنی میگو تازگی لازم را ندارد.

• فشار به پوست میگو: با این روش نیز می توانید از تازه بودن یا نبودن میگو، اطمینان حاصل کنید به این طریق که روی پوست میگو را با انگشت فشار دهید به گونه ای که فرو رود اگر میگوی مورد نظر، به حالت اولیه برگردد؛ یعنی میگو تازه می باشد و اگر مدت طولانی به همان حالت بماند یعنی میگو تاره نیست همچنین اگر میگو نرم باشد تازه بوده و اگر سفت باشد حکایت از یخ زده بودن دارد.

• با اینکه رنگ میگو متفاوت می باشد و از رنگ های صورتی و سیاه و… برخوردار می باشد اما لکه و یا خال های سیاه روی آنها نشانه کهنگی میگو می باشد

تولیدکنندگان میگو پرورشی آب شیرین

تولیدکنندگان میگو پرورشی آب شیرین تولید کنندگان میگو پرورشی آب شیرین، این میگوها را در شرایط مطلوب پرورش داده و با بهره گیری از امکانات و تکنولوژی های روز، بهترین ها را پرورش داده و پس از رشد مطلوب و کامل به بازار عرضه می کنند. میگو بوشهر یکی از معروف ترین میگوهای ایران می باشد و تعداد زیادی از پرورش دهندگان میگو در این منطقه به تولید میگو فعالیت دارند. فرایند تولید آن هم طی مراحلی انجام می شود به این ترتیب که بعد از آماده سازی استخرها، لارو میگو را به استخر آورده و پس از غذا دهی و پرورش آنها و زمانی که وزن میگو به ۱۷ گرم رسید اقدام به صید آن می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.