قیمت انواع میگو دریایی درشت

میگوها از جانداران ابزی و از خانواده سخت پوستان می باشند. میگوها در دریا زندگی می کنند. جثه میگوها بسیار کوچک اما بسیار خوش طعم و لذیذ هستند. مصرف میگو بصورت سرد یا گرم انجام می پذیزد. بعلت پروتین بالا و مفید، میگوها جایگزین مناسبی برای گوشت قرمز هستند. میگو دریایی درشت، از یهترین نوع میگو و بسیار لذیذ و خوشمزه می باشد که مصرف ان بسیار در سلامت بدن موثر است.

قیمت انواع میگو دریایی درشت

خواص دارویی انواع میگو دریایی

خواص دارویی انواع میگو دریایی میگو از جانداران سخت پوست ساکن دریاست که بدلیل داشتن اسکلت بدنی خارجی انرا سخت پوست می نامند. میگوها جز دسته ده تایی سخت پوستان هستند و این گونه از فراوانی بسیاری برخوردار است. میزان کلسترول موجود در میگو بسیار مناسب است و در وزن مساوی با تخم مرغ میزان کلسترول میگو یک سوم تخم مرغ است، بنابراین استفاده از این مخصول مغذی بسیار مفید است.

گوشت گوسفند، گوساله، مرغ، ماهی و میگو جز غذاهای با پروتین بالا هستند که پروتین مورد نیاز بدن از طریق مصرف انها تامین می شود، اما ویژگی برتر میگو نسبت به بقیه موارد، درصد پایین کالری ان است. بنابراین استفاده از ان بسیار مفید می باشد. پروتین میگو بسیار باکیفیت بوده و همه اسید امینه های مورد نیاز بدن را در خود دارد.

اسید های چرب امگا ۳ که از اسید چرب های غیر اشباع شده می باشد و برای سلامتی بسیار مفید می باشد به وفور در میگو یافت می شود. این اسیدهای چرب بسیار در سلامت و تقویت قلب مفید و موثر می باشند. میگو در شرایط الودگی فراوان به سرعت فاسد می گردد، بنابراین رعایت نکات بهداشتی در نگه داری ان بسیار ضروری است. در تشخیص میگو سالم باید دقت نمود که در میگو سالم، پوست سفت و سخت و سر محکم به بدن چسبیده و رنگ ان تغییری نمی کند.

میگو ضد آلزایمر می باشد، امگا۳ فراوان میگو باعث جلوگیری از الزایمر بویژه در سنین بالا میشود. بنابراین برای داشتن ذهن و حافظه ای قوی بدور از الزایمر مصرف مداوم و هفتگی میگو نقش بسیار موثری دارد. با توجه به اهمیت آهن برای جلوگیری از کم خونی و عوارض ناشی از آن، مصرف میگو تامین کننده قوی و مفید اهن بدن می باشد.

مرجع فروش میگو دریایی درشت

مرجع فروش میگو دریایی درشت فروش میگو تازه در مراکز فروش ویژه و بطور مستقیم برای حذف واسطه گری در بازار فروش آن، شرایط مناسبی را برای دسترسی اسان تر مشتریان به خرید میگوه تازه فراهم نمود. با توجه به تولید خوب میگو در ایران با مدیریت مناسب ان می توان ضمن تامین نیاز بازار داخل به این محصول خوشمزه و مغذی، شرایط مناسبی را برای صادرات ان به سایر نقاط جهان فراهم نمود تا ضمن حضور چشم گیر در این بازارهای پرسود، ارزاوری مناسبی نیز برای کشور بهمراه داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.