قیمت استثنایی میگو درشت با کیفیت عالی

میگو درشت از نظر ارزش غذایی بسیار سالم و خوشمزه می باشد. میگو درشت با کیفیت عالی منبع خوبی از بسیاری از مواد مغذی و ویتامین ها است. همچنین در درمان بسیاری از بیماری ها موثر است. عرضه کننده میگو درشت ایرانی این محصول را با قیمت استثنایی به سراسر کشور توزیع کند، از این رو خریداران عمده این محصول می توانند به سایت مراجعه کرده و آن را به صورت آنلاین با کیفیت و قیمت عالی خریداری کنند.

قیمت استثنایی میگو درشت با کیفیت عالی

درجه بندی کیفی میگو تازه

درجه بندی کیفی میگو تازه میگوها را بر اساس اندازه و وزن درجه بندی می کنند. به طور معمول میگوهای بزرگ بدون برش یا پوست کندن به مرحله بعد می روند در حالی که میگوهای کوچک ابتدا بریده و پوست گرفته می شوند و سپس به مرحله بعد می روند. حرف اول کلمه Under به معنای زیر است. به عبارت دیگر مقدار U10 کمتر از ده در هر کیلوگرم میگو است. ده میگو می تواند یک کیلوگرم وزن داشته باشد،در برخی مواقع ممکن است نه میگو یک کیلوگرم باشد و در نهایت هر چه میگو با وزن یک کیلوگرم کمتر باشد، میگو بزرگتر است.

U10 بزرگترین میگو است. میگو سایز U10 هم برای میگوی سر و هم برای میگوی بدون سر استفاده می شود. میگوی U شکل یکی از گران ترین و محبوب ترین میگوهایی است که به شاه میگو معروف است. میگوهای وانامی بر اساس منطقه ای که در آن پرورش می یابند طبقه بندی می شوند که هر چه رنگ میگوی وانامی روشن تر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است.

A1 بهترین کیفیت میگو وانامی شمال و A5 پایین ترین کیفیت است. عمده فروشی میگو وانامی درجه A1 عمدتا به اتحادیه اروپا و روسیه صادر می شود. اتحادیه اروپا شدیدترین کنترل را بر واردات مواد غذایی به اتحادیه اروپا دارد. به طور کلی فقط محصولات درجه یک دارای مجوز صادراتی را دریافت می کنند، بر این اساس شرکت های دارای گواهی ECC می توانند به این انجمن میگو صادر کنند، خوشبختانه شرکت های ایرانی زیادی هستند که تلاش کرده اند مجوزهای معتبر را دریافت کنند.

در مورد محصولات با کیفیت A1، دلیل اصلی افزایش تولید میگوی وانامی با این کیفیت هر ساله این است که اطلاعات پرورش دهندگان در حال افزایش است و ما از خرید تمام مراحل پرورش را مدیریت می کنیم. میگوهای وانامی بر اساس رنگ طبقه بندی می شوند.

از آنجایی که میگوها معمولا به رنگ زیستگاه خود شباهت دارند، میگوهای موجود در حوضچه شنی رنگ روشن را A1 و میگوهای تولید شده در حوضچه هایی با پوشش تیره را میگوی تیره یا A5 می نامند. میگوهای دیگر نیز به صورت تازه ترجیح داده می شوند، در حالی که میگوهای دیگر هنگام انجماد گرانتر هستند.

خرید اینترنتی میگو درشت از فروشندگان معتبر

خرید اینترنتی میگو درشت از فروشندگان معتبر یکی از ساده ترین و راحت ترین راه ها برای خرید میگوی مرغوب و درجه یک، مراجعه به وب سایت است. با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می توانید میگو را به راحتی و به صورت عمده سفارش دهید. خرید اینترنتی میگو درشت از فروشندگان معتبر دارای مزایای زیر می باشد:

  • قیمت پایین
  • حمل رایگان در هر ساعت از شبانه روز
  • ارسال آسان و بدون دردسر در هر نقطه از کشور.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.