قیمت ارزان میگو سرتیز تازه جنوب

میگو یکی از آبزیان بسیار مهم می باشد که از ارزش غذایی بالایی برخوردار بوده و دارای گونه های مختلفی است که از جمله آن ها می توان به میگو سرتیز اشاره کرد که در جنوب پرورش داده می شود، قیمت ارزان میگو سرتیز تازه جنوب باعث شده که میزان مصرف و خرید و فروش آن به شدت افزایش پیدا کند و به این ترتیب بازار پرورش و فروش آن رونق یافته است.

قیمت ارزان میگو سرتیز تازه جنوب

اطلاعاتی درباره خواص دارویی میگو

اطلاعاتی درباره خواص دارویی میگو در ادامه این مطلب قصد داریم که درباره خواص دارویی میگو اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم پس با ما همراه باشید؛

افرادی که دچار بی اشتهایی عصبی هستند به همین دلیل دچار سوء تغذیه و سوء هاضمه شده اند می توانند با مصرف میگو این مشکل خود را درمان کنند، چرا که میگو حاوی نیاسین است که یک عنصر بسیار ضروری در کار کرد بهتر سلول‌ های عصبی بوده و به این ترتیب مصرف آن باعث خواهد شد که اشتهای افراد به شدت باز شود.

برخی از افراد به دلیل داشتن چربی خون بالا و یا مشکلات کبدی و کلیوی از مصرف انواع گوشت‌ های قرمز پرهیز هستند و به این ترتیب ممکن است که دچار کمبود عناصر آهن و اسید فولیک شوند که در این حالت میگو می‌ تواند یکی از بهترین جایگزین ها برای این نوع گوشت ها باشد و با مصرف آن انرژی بدن نیز تامین خواهد شد.

از دیگر خواص دارویی میگو می توان به تاثیر آن در درمان بیماری هایی مانند سنگ کلیه اشاره کرد، چرا که در هر صد گرم از میگو خام حدود ۸ میلی گرم پتاسیم وجود دارد که این میزان از پتاسیم می‌ تواند باعث شود که کلیه و مثانه فرد کارکرد بیشتری داشته باشد چرا که هر چه دفع ادرار بیشتر باشد به همان میزان نیز سنگ‌ های به وجود آمده از بدن خارج خواهند شد.

شرکت صادراتی میگو سرتیز تازه جنوب

شرکت صادراتی میگو سرتیز تازه جنوب شرکت صادراتی میگو سرتیز تازه جنوب یکی از مهم ترین شرکت ها در زمینه ارائه محصولات هم به بازار های داخلی و هم به بازار های جهانی هستند و از آن جایی که تمامی میگو های ارائه شده دارای بسته بندی مناسب هستند سبب شده که متقاضیان از خرید خود رضایت داشته و به این ترتیب این محصول در مقدار های چند کیلویی صادر می شود.

عرضه میگو توسط این شرکت به صورت کاملاً مستقیم انجام می شود چرا که بلافاصله پس از تولید و صید محصول مورد نظر به دست متقاضیان عزیز می رسد و سبب شده که قیمت میگو نیز کاهش زیادی پیدا کرده و کاملا مقرون به صرفه گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.