قیمت ارزان میگو خوراکی پاک شده با کیفیت بالا

امروزه قیمت میگو خوراکی پاک شده با کیفیت بالا، بر اساس نرخ روز را می توان از طریق سایت اینترنتی محصول جویا شد که از کیفیت بسیار عالی و قیمت های متنوع و در عین حال ارزان و مقرون به صرفه می باشد. قیمت این محصول را کارشناسان خبره تعیین می کنند آنان عوامل مختلفی من جمله کیفیت، میزان سایز، میزان رطوبت و خشکی، نوع و حجم بسته بندی، میزان و نحوه عرضه و تقاضا، نوسانات ارزی و تورم و غیره را در این امر مهم جلوه می دهند که تا حدود زیادی توانسته اعتماد و رضایت تولید کنندگان این محصول را جلب کنند.

قیمت ارزان میگو خوراکی پاک شده با کیفیت بالا

مشخصات بارز میگو درجه یک

مشخصات بارز میگو درجه یک

برای اینکه بتوانید میگو تازه را بشناسید لازم است از مشخصات آنها اطلاعاتی کسب کنید بنابراین با ما همراه باشید. از مشخصات میگو مرغوب و تازه عبارتند از:

  1. مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید میگو باید به آن توجه کنید این است که ساختار بدن این حیوان باید حالت خود را حفظ کرده باشد و شل و وارفته نباشد.
  2. یکی از موارد مهم در انتخاب میگوی تازه، توجه به سر میگو می باشد. سر میگوی تازه به بدن آن وصل می باشد اما سر میگوی کهنه شل می شود چون فاسد شدن میگو از سر آن آغاز می شود.
  3. شما می توانید با توجه به چشم میگو نیز از تازه بودن آن مطلع شوید. میگوهای سالم و تازه، چشم های براق و شفاف دارند ولی از بین رفتن و خشک شدن چشم آنها نشانه کهنه بودن آنها می باشد‌.
  4. گوشت میگو نیز باید حالت ارتجاعی خود را حفط کرده باشد و وقتی آن را با انگشت فشار دهید بعد از برداشتن انگشت به سرعت به حالت اول برگردد.
  5. پوست میگو باید شفاف و براق باشد و کدر و مات نباشد.
  6. میگوی تازه نباید هیچ گونه بوی نامطبوع و تعفن و یا پوسیدگی بدهد و روی بدن آن از خون مردگی و زخم و خراش خبری نباشد.
  7. نشانه دیگر تازگی میگو، این است که زنبورها دور آن جمع می شوند ولی اگر مشاهده کردید که دور آن پر از مگس است بدانید میگوی مورد نظر تازه نیست و نشانه کهنگی و ماندگی آن است.

البته ناگفته نماند که وجود مشخصات فوق در تمامی مراحل صادرات آن چک می شود بنابر این توانسته به راحتی بازار کشور های خارجی متقاضی آن را از آن خود نماید.

خرید میگو خوراکی درجه یک از فروشندگان معتبر

خرید میگو خوراکی درجه یک از فروشندگان معتبر

امروزه خرید میگو گیلاسی، به صورت کلی و عمده از فروشندگان معتبر آن امکان پذیر است که از سطح کیفیت بسیار ممتاز، بسته بندی کاملاً بهداشتی و به روز و هم چنین قیمت منصفانه و عادلانه ای برخوردار می باشد. اغلب خرید این محصول عمده به صورت کلی از طریق سایت اینترنتی منحصر به فرد آن امکان پذیر است که این امکان را برای خریداران فراهم می نماید تا بدون صرف زمان، انرژی و هزینه آن را به راحتی تهیه و به مصرف برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.