فوم سقفی در کرمانشاه که مجهز به آلارم هوشمند است!

با مقایسه حداکثر دمای پوشش فوم سقفی در کرمانشاه سلول های آزمایشی 02 و 04، می توان گفت که تفاوت در مقدار به دست آمده هر کدام نیست، بلکه در مدت زمانی است که آنها برای رسیدن به حداکثر دما صرف می کنند.

با تجزیه و تحلیل نتایج مشخص شد که ویژگی پوشش فوم پلی یورتان عایق باعث کاهش گرمای ورودی در طول روز و شب می شود.

عامل دیگری که به عایق حرارتی کمک کرد وجود اتاق زیر شیروانی بود. هوای محدود داخل اتاق زیر شیروانی برای انتقال گرما به قدرت گرمایش طولانی تری نیاز دارد.

فوم

تشک بادی در سلول 04 نیز به عایق کمک می کند. جرم حرارتی در صورت ترکیب با سایر دستگاه های عایق می تواند به عایق حرارتی کمک کند.

با توجه به روش موازی سیم داغ، فوم PU حاصل از روغن کرچک را می توان یک ماده بسیار عایق در نظر گرفت.

تجزیه و تحلیل ترموگراویمتری نشان داد که تجزیه فوم تقریباً در دمای 170 درجه سانتیگراد شروع می شود، یعنی فوم PU مقاومت بالاتری در برابر تخریب توسط گرما دارد، اما برای تأیید به آزمایشات دیگری نیاز دارد که می تواند برای عایق کاری در دمای بالای 80 درجه سانتیگراد توصیه شود.

بنابراین، طول عمر تخمینی فوم کرچک در دمای ثابت 81 درجه سانتیگراد تقریباً 14 سال است. با این حال، آزمایش‌های دیگری برای تکمیل خصوصیات مواد باید انجام شود.

با توجه به مطالعه تطبیقی رفتار حرارتی فوم اعمال شده با استفاده از صفحات، می‌توان نتیجه گرفت که فوم می‌تواند تبادل حرارت بین محیط‌های بیرونی و داخلی را کاهش دهد و تقریباً ۶ درجه سانتی‌گراد از حداکثر دمای سطح داخلی را کاهش دهد.

این ویژگی همراه با سایر دستگاه های کمکی در عایق حرارتی می تواند کارایی بیشتر در کاهش تبادل حرارت را تضمین کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.