فروش میگو فله ای در بازار

فروش میگو فله ای در بازار بسته بندی در کیفیت های اعلا انجام می شود که تازگی و تنوع گونه های آن نظر بسیاری را به خود جلب نموده است و به دلیل عرضه بدون واسطه قیمت های منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است، خریدار نیز می تواند محصول را متناسب با نیاز و ذائقه خود در نمونه دلخواه انتخاب نموده و ضمن اطمینان از کیفیت ها با کاهش هزینه های اولیه خود خریدی باصرفه خواهد داشت.

فروش میگو فله ای در بازار

بسته بندی میگو فله ای در بازار

بسته بندی میگو فله ای در بازار

بهترین بازار میگو در بازار جنوب دارای کیفیت بالایی است چون این آبزی بوی دریا، جلبک و نمک می دهد و عاری از بوی تند و زننده می باشد به علاوه گوشتی سفت و پوستی مستحکم نیز دارد، پوست آن سفت است و محکم به گوشت چسبیده و حالتی لزج و آبکی ندارد به علاوه دارای چشم هایی با طراوت و براق بوده که پوست آن نیز یکنواخت، شفاف و فاقد تیرگی و کدری می باشد.

میگو صادراتی سر محکمی دارد که سفت به بدن چسبیده لذا فساد آن از سر شروع می شود چون با فاسد شدن محتوای گوارشی سر جدا خواهد شد، همچنین پاهای این آبزی به بدن چسبیده و حالت انعطاف پذیری خود را از دست خواهد داد که گوشتش بعد از پخت صورتی می شود و پوشش بدنه نیز منعطف می باشد.

برای شناخت میگو تاره باید انگشت را بر روی آن فشار داد اگر گوشت فرو رفت و بعد به حالت اولیه بر گشت تازه است و در غیر اینصورت کهنه خواهد بود، میگو هر چه تازه تر باشد خواص و ماندگاری بیشتر دارد و در صورت نگهداری آن در یخچال تا ۴ روز و در صورتی که در فریزر نگه داشته شود تا سه ماه ماندگاری خواهد داشت.

توزیع میگو فله ای درجه یک در بوشهر

توزیع میگو فله ای درجه یک در بوشهر

فروش میگو صادراتی بصورت عمده و بدون واسطه در بهترین کیفیت ها انجام می شود که به دلیل حذف دلال و واسطه در این عرصه محصول بسیار ارزان بدست مشتری خواهد رسید، همچنین به دلیل تنوع در گونه ها نیاز تمام مشتریان در هر ذائقه ای پوشش داده خواهد شد.

توزیع میگو بلافاصله بعد از صید به صورت منجمد در آمده و به دو صورت پاک کرده و معمولی و در دو نوع پرورشی و دریایی ارائه می شود، نمونه های دریایی دارای یک رگ در پشت کمر بوده در حالی که نمونه های پرورشی دو رگ در زیر شکم و پشت کمر دارد.

میگو دریایی رگ روشن و شفافی داشته در حالی که خیلی دیده نمی شود و جهت برداشتن آن باید توجه بیشتری داشت به علاوه اندازه های مختلف از بزرگ تا کوچک با بدن شیشه ای در رنگ صورتی و نارنجی دارد، در حالی که میگو های پرورشی دارای اندازه های یکسانی بوده و بدن آن کدر و در رنگ خاکستری و سبز زیتونی می باشد.

1

  1. میگو به دلیل داشتن آهن باعث می شود تا اکسیژن کافی به تمامی نقاط بدن ارسال شود ، همین امر باعث می شود تا مغز عملکرد مناسبی از خود نشان دهد. میگو برای هوش و حافظه مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.