فروش میگو دریایی با قیمت ارزان به سراسر کشور

میگو نوعی سخت پوست است که در آب شیرین به خصوص در دریای خلیج فارس زندگی می کند. این جانور دارای بدنی کشیده است که سالیانه توسط بسیاری از صیادان صید نی شود و در بازار ماهی و میگو سراسر کشور توزیع می شود. البته باید گفت در بسیاری از شهرهای ایران افراد در راستای پرورش میگو فعالیت می کنند، اما میگو دریایی از محبوبیت بیشتری برخوردار است. میگو دریایی انواع مختلف دارد که می توان میگو تایگر که بیشتر جنبه زینتی دارد و میگو تفنگی اشاره کرد.

فروش میگو دریایی توسط نمایندگان فروش به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب و به صورت عمده و جزیی انجام می گیرد. سالیانه بخش انبوهی از این غذای پروتیینی توسط بازرگانان به کشورهای متقاضی صادر می گردد.

فروش میگو دریایی با قیمت ارزان به سراسر کشور

چه عواملی بر کیفیت میگو موثر است

چه عواملی بر کیفیت میگو موثر است میگو دارای خواص بی نظیری می باشد. بنابراین علت محبوبیت آن در بین مردم خاصیت میگو است که مصرف آن می تواند سلامت بدن را تضمین کند. از انجایی که افراد به دنبال خرید میگو باکیفیت و مرغوب هستند، بهتر است از عوامل موثر بر کیفیت میگو اگاه شوند تا بتوانند خریدی مطمعن انجام دهند. در ادامه به شرح این عوامل می پردازیم.

  1. سایز و اندازه میگو. میگو های بزرگتر، باکیفیت هستند. از این رو از نظر قیمت هم بالاتر می باشند.
  2. رنگ میگو. تمام میگوهای دریایی دارای رنگ بدن صورتی و یا نارنجی کم رنگ هستند. هر گونه تغییر رنگ در میگو نشان دهنده ی بی کیفیت بودن آن است.
  3. قیمت میگو. مسلما میگوهای دریایی به علت این که از صید سخت، طعم عالی و ارزش غذایی بالایی برخوردار است، قیمت بالاتری نسبت به سایر گونه های میگو دارد.

خرید میگو دریایی درجه یک از فروشگاه های معتبر

خرید میگو دریایی درجه یک از فروشگاه های معتبر همانطور که گفته شد، در شهر های حاشیه خلیج فارس از جمله بندرعباس،صیادان زیادی میگو های باکیفیت را صید کرده و در اختیار بازار و مردم قرار می دهند. باید گفت میگو تازه به صورت کیلویی و بسته بندی توزیع می شود. نوع بسته بندی ان به این صورت است که بعضی از شرکت ها میگوهای صید شده را در وزن بالا از صیادان خریداری کرده و در وزن های متفاوت بسته بندی می کنند.

چندین روش برای خرید میگو دریایی وجود دارد. یکی از این روش ها این است که خریداران می توانند میگو تازه و مرغوب را به طور مستقیم و بدون واسطه از صیادان یا نمایندگی های فروش به صورت عمده یا جزئی و حتی در بسته بندی های متفاوت با وزن های مختلف خریداری کنند. همچنین می توان با مراجعه به فروشگاه و مراکز خرید مانند بازار ماهی و میگو، این غذای پروتیینی را در وزن دلخواه تهیه کرد. باید گفت امروزه خرید اینترنتی میگو از طریق سایت های معتبر نیز امکان پذیر می باشد.

2

  1. سلام قیمت هاتون به چه صورته؟ ارسال به شهرستان هم دارید؟

    • سلام لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.