فروش میگو تازه پاک شده در بازار

فروش میگو تازه پاک شده در بازار به صورت فله‌ای و همینطور بسته بندی شده انجام می‌شود. محصولات بلافاصله بعد از صید به صورت کاملا بهداشتی تمیز و پاک می شوند و سپس روانه بازارهای فروش می‌شود. در مراکز فروش انواع میگو تازه پاک شده به فروش می‌رسد که معمولاً با توجه به کیفیت گوشت آن ها قیمت گذاری می شوند. علاوه بر این در بسیاری از مراکز میگو به صورت زنده و تازه نیز قابل خرید و فروش است. کیفیت میگوی بسته بندی شده بسیار بالا است و قیمت آن نیز کمی بیشتر می‌باشد.

فروش میگو تازه پاک شده در بازار

بررسی انواع میگو تازه

بررسی انواع میگو تازه در این مطلب قصد داریم به بررسی انواع میگو تازه بپردازیم. معمولاً ویژگی‌های ساختاری میگوها با توجه به مکان صید محصولات متفاوت می باشد. به عنوان مثال در خلیج فارس انواع میگو تازه از جمله میگوی موزی و میگوی ببری سبز موجود می باشد. علاوه بر این میگو ببری سیاه و همینطور میگو سرتیز نیز در این دریا ها یافت می شود.

یکی از مرغوب ترین میگو ها در دریاهای جنوب میگوی ببری سبز می باشد که معمولاً خط هایی به صورت راه راه بر روی پوسته خارجی این میگوها وجود دارد و همین دلیل به نام ببری معروف شده است. گوشت این محصول فوق العاده خوشمزه و همینطور نرم است.

از دیگر میگوهای تازه و با کیفیت می توان به میگوی پرورشی اشاره کرد چه معمولاً در استخرهای ساخته دست انسان این میگوها پرورش داده می‌شوند و همین دلیل تمامی نکات لازم برای پرورش میگو در نظر گرفته می‌شود و محصول مورد نظر فوق العاده با کیفیت است.

میگو موزی در آبهای استان هرمزگان وجود دارد و کیفیت گوشت این میگوها بعد از میگو ببری فوق العاده زیاد است. این میگو هم برای صادرات بسیار مناسب می باشد. از میگو های دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد میگوی سفید می باشد که این محصولات معمولاً در آبهای بسیار زیادی موجود هستند و تنوع این محصولات فوق العاده زیاد است.

قیمت میگو تازه بصورت فله در بازار

قیمت میگو تازه بصورت فله در بازار قیمت میگو تازه به صورت فله در بازار در مقایسه با میگو های موجود در مغازه ها کمی بالاتر است چون کیفیت گوشت آنها بهتر میباشد. در بازار های فروش انواع میگو جنوب بلافاصله بعد از صید روانه تمامی استان‌ها می‌شود و همه مصرف کنندگان می توانند این محصولات را به صورت تازه و فله ای خریداری کنند. قیمت محصولات بسته بندی شده میگو ها کمی بالاتر از توان هزینه پاک کردن و همین طور بسته بندی و قیمت نهایی آن افزوده می شود. میگو تازه جنوب به بسیاری از کشورهای اروپایی صادر می‌شود. این محصولات در بسته بندی های بسیار متنوعی قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.