فروش مستقیم میگو پرورشی آب شیرین

میگو پرورشی آب شیرین یکی از غذاهای دریایی است که به صورت پرورشی توسط مراکز پرورش جانداران آبزی تولید می‌شود و فروش مستقیم میگو پرورشی یکی از رایج ترین روش هایی است که این مراکز برای عرضه میگو در دستور کار قرار می دهند. چرا که با فروش مستقیم میگو تامین کنندگان اصلی این غذای دریایی می‌توانند با قیمت مناسب تری آن را تهیه کرده و با یک قیمت ثابت در بازار توزیع کنند.

فروش مستقیم میگو پرورشی آب شیرین

نحوه پرورش انواع میگو درشت

نحوه پرورش انواع میگو درشت تجربه ثابت کرده است که میگوهای درشت مواد مغذی و خواص بیشتری در آن ها نهفته است و طعم بهتری دارند. به همین جهت میگو های درشت اصولاً قیمت بالاتری دارند و به دنبال این موضوع مراکز پرورش آبزیان به دنبال پرورش انواع میگو درشت هستند. میگو پرورشی چابهار یکی از انواع میگو هایی است که جثه درشتی دارد و بافت آن کاملاً گوشتی است.

برای پرورش انواع میگو درشت پرورش دهندگان از روش‌ های مختلفی استفاده می کنند. اکثر این مراکز برای پرورش میگو درشت در شرایط طبیعی سعی می‌کنند مرکز خود را در نزدیکی آب دریا تاسیس کنند تا بتوانند با احداث لوله کشی مقداری از آب دریا را به استخر های پرورش میگو منتقل کنند تا میگو ها تصور کنند که در شرایط دریا زندگی می کنند و تغییراتی در سیستم بدن آن ها به وجود نیاید و کاملا مطابق با محیط طبیعی رشد کنند.

همچنین در تمام مراحل پرورش انواع میگو درشت تولید کنندگان از خوراک های مخصوص میگو استفاده می‌ کنند که این خوراکی ها حاوی مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن میگو هستند که میگوها با مصرف این مواد غذایی سریع تر رشد می کنند و از عوامل بیماری زا دور می‌مانند. همچنین آب استخر پرورش میگو توسط متخصصانی به طور مرتب نمونه‌ برداری می شود تا از وجود کوچک ترین عامل بیماری زا در آب استخر سریعا مطلع شوند.

مرکز صادرات میگو پرورشی آب شیرین

مرکز صادرات میگو پرورشی آب شیرین میگو پرورشی آب شیرین در واقع همان میگو هایی هستند که در استخرهای پرورش آبزیان به صورت مصنوعی رشد می کنند و از میگو های دریایی سالم‌ تر هستند. چرا که تحت شرایط کنترل شده رشد می‌ کنند و آب شیرین مورد استفاده برای پرورش آن ها کاملاً تحت کنترل است و سالم می باشد و کوچک ترین عامل بیماری‌ زا در آن وجود ندارد.

به همین دلیل است که میگو های پرورشی آب شیرین سالم‌تر هستند و عرضه میگو آب شیرین نسبت به میگو های دریایی به مقدار بیشتری در تمام نقاط ایران انجام می‌ شود و مجموعه ما به عنوان مرکز صادرات میگو پرورشی آب شیرین در تلاش است که این محصول غذایی مفید را در بسته بندی های مخصوصی به صورت منجمد شده و تازه روانه بازار های جهانی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.