فروش شاه میگو زنده با نازلترین قیمت در جنوب

خلیج فارس در جنوب کشور ما، بهترین محل پرورش انواع میگو به شمار می رود و به عنوان اصلی ترین تامین کننده این محصول غذایی در سطح داخلی کشور ما شناخته می شود. حتی آن را به سایر کشورها نیز صادر می کنند. مراکز پخش و فروش، شاه میگو زنده را با نازلترین قیمت در بازار جنوب کشور عرضه می کنند و به صورت عمده و خرده به دست مصرف کنندگان محترم ایرانی می رسانند.

فروش شاه میگو زنده با نازلترین قیمت در جنوب

آنچه که باید درباره صادرات شاه میگو بدانیم

آنچه که باید درباره صادرات شاه میگو بدانیم خوب است بدانید که تولید و فروش گسترده شاه میگوی تازه و درجه یک دریای جنوب ایران، می تواند یک راه عالی برای کسب درآمد و رشد اقتصادی کشور ما باشد و با توجه به جایگاه ویژه ای که این موجود دریایی در سبد غذایی مردم دنیا دارد، ما می توانیم با قدرت به عرصه صادرات بین المللی آن هم وارد شویم و حرف اول را در منطقه بزنیم.

در حال حاضر شاه میگوی کشور ما به کشور های زیادی از جمله همسایه های مجاور ایران مانند عراق، کشور های عربی حوزه خلیج فارس مانند عمان، کشور روسیه و چین صادر می شود و بازار پررونقی در این مناطق دارد. اما می توان با فرآوری بهتر این محصول، بسته بندی اصولی و توجه بیشتر به کیفیت آن درصد فروش خارجی شاه میگو را افزایش داد.

صادرات این محصول به این مناطق از طریق مرزهای زمینی، دریایی و هوایی صورت می گیرد و نیاز به شناخت بازار و کسب اطلاع از مراحل تجارت دارد. در نتیجه تولید کننده های این محصول ممکن است با کمک شرکت های معتبر صادراتی برای عرضه این محصول در سایر نقاط دنیا اقدام کنند و به این ترتیب تا حد زیادی از زحمات خود کم نمایند که به آن روش صادرات با واسطه گفته می شود.

صادرات شاه میگو زنده به کشورهای اطراف

صادرات شاه میگو زنده به کشورهای اطراف کشور های اطراف ایران مانند ترکیه، عراق، افغانستان و پاکستان سطح مبادلات تجاری گسترده ای با کشور ما دارند و به عنوان بازار های هدف عالی برای عرضه محصولات ما شناخته می شوند، در نتیجه ما می توانیم همه ساله شاه میگو زنده یا یخ زده را به صورت کیلویی یا بسته بندی شده کارخانه ای به این مناطق عرضه کرده و با نرخ بالایی در آن ها به فروش برسانیم. تولید کننده های میگو صادراتی درجه یک، این محصول را علاوه بر این کشورها در داخل ایران هم عرضه می نمایند و آن را با نرخ قابل توجهی به دست مردم می رسانند. ولی استفاده از شرکت های فروش کلی میگو، می تواند راه حل خیلی خوبی برای کاهش نرخ این محصول باشد که ما به شما توصیه می کنیم از آن بهره ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.