فردی که از شیلنگ هیدرولیک سمند ef8 به عنوان تجهیزات پزشکی استفاده میکند!

بسیاری از “خدمات در فروشگاه” ارائه شده در بازارهای پس از فروش امروزی، ایجاد مجموعه های شیلنگ هیدرولیک سمند ef8 سفارشی یک مرکز سود بالقوه است که اغلب نادیده گرفته می شود.

من همیشه در بازارهای روستایی یا نیمه روستایی کار کرده‌ام، و هیدرولیک را در اوایل کارم در بازار پس از فروش یاد گرفتم.

در آن زمان، من در مزرعه خانوادگی نیز مهتابی می کردم، بنابراین از قبل با برخی از نیازهای منحصر به فرد مشتریان هیدرولیک آشنا بودم.

شیلنگ

مشتری معمولی هیدرولیک وقتی با فروشگاه شما تماس می گیرد یا به فروشگاه شما مراجعه می کند “تحت فشار” است.

خرابی شیلنگ به ندرت در زمانی که یک قطعه از تجهیزات بیکار است اتفاق می افتد، بنابراین به احتمال زیاد مشتری درست در وسط کار بوده است که شلنگ ترکیده است.

انواع تجهیزاتی که از نیروی هیدرولیک استفاده می کنند را در نظر بگیرید: تجهیزات ساخت و ساز و کشاورزی. ماشین آلات تولیدی؛ کامیون های یدک کش و تخت های مسطح؛ لیفتراک؛ و غیره.

حتی اگر در بازار روستایی به کشاورزان خدمات ندهید، مشتریان بالقوه هیدرولیک در اطراف هستند و برخی از آنها در حال حاضر قطعات و لوازم خودرو را از شما می‌خرند.

ناوگان شهرداری ممکن است شامل هر چیزی از سدان های کوچک و پیکاپ ها گرفته تا کامیون های کمپرسی، بیل مکانیکی و بیل مکانیکی باشد.

شرکت های یدک کش و بازیابی در هر نوع بازاری فعالیت می کنند. کارخانه ها و انبارها برای تولید و توزیع انواع کالاها به ماشین آلات هیدرولیک و لیفتراک متکی هستند.

توقف برنامه ریزی نشده در هر یک از این صنایع برابر است با سود از دست رفته، اتلاف ساعات کار کارکنان و اختلال در خدمات.

تقاضا برای مجموعه های شیلنگ هیدرولیک نسبتاً از “خرید مقایسه” یا سایر ملاحظات قیمتی مصون است.

در این مواقع، مطلوب ترین “ویژگی ها و مزایای” این است که اتصالات و شیلنگ لازم را در دسترس داشته باشید تا در اسرع وقت تجهیزات آنها را راه اندازی و راه اندازی کنید.

داشتن عرضه کافی اتصالات و شیلنگ در وسعت اندازه‌ها برای برآورده کردن این خواسته‌های “در محل” حیاتی است.

وقتی صحبت از اتصالات به میان می‌آید، صدها SKU جداگانه برای انتخاب وجود دارد، اما هسته اصلی شما اندازه‌های مختلف NPT  و اتصالات “JIC” با صندلی گشاد 37 درجه خواهد بود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.