عمده فروشی میگو تازه دریایی جنوب

میگو تازه دریایی جنوب ازجمله میگو های بسیار لذیذ و اصیل است که در دریای خلیج فارس وجود دارد. میگو های جنوب نسبت به میگو های دریای خزر طعم بهتری دارند و ابعاد آن ها درشت تر است. عمده فروشی میگو تازه دریای جنوب اصولا در نواحی جنوبی کشور انجام می شود. چرا که در آن مناطق فاصله تولید کننده تا مصرف‌ کننده این محصول بسیار کم است و عمده فروشی آن صرفه اقتصادی دارد.

عمده فروشی میگو تازه دریایی جنوب

نحوه پاک کردن انواع میگو درشت

نحوه پاک کردن انواع میگو درشت انواع میگو های درشت جزو غذاهای دریایی به حساب می‌آیند. یک عاملی که باعث می‌شود بسیاری از افراد از خرید میگو اجتناب کنند نحوه پاک کردن آن است. پاک کردن میگو برای برخی از افراد امری سخت به حساب می‌آید. اما در ادامه این مطلب قصد داریم تا روش‌هایی را برای پاک کردن انواع میگو به شما معرفی کنیم که شما با خیال راحت بتوانید به آسانی انواع میگو درشت را پاک کنید.

فروشنده میگو نیز باید ضمن فروش انواع میگو درشت، نحوه پاک کردن آن را به مشتریان آموزش دهد و در صورت لزوم می‌تواند میگوی کاملا پاک شده را به مشتریان ارائه دهد. پس از این که میگوها را به خوبی شستشو دادید، این اولین مرحله جدا کردن سر میگو است.

برای جدا کردن سر میگو می‌توانید از دستانتان کمک بگیرید. باید سر میگو را بین انگشت سبابه و انگشت شست تان قرار دهید و محکم بدن میگو را با دست دیگر نگهدارید و سپس سر را خم کرده و بچرخانید تا به راحتی جدا شود.

پس از جدا کردن سر، نوبت به جدا کردن پای میگو از تن آن می‌رسد. شما می توانید پاهای میگو را در دست گرفته و به سمت دم آن بکشید. می‌بینید که به راحتی پای میگو در این جهت جدا می‌شود. پس از جدا شدن سر می توانید پوست میگو را از تن آن جدا کنید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که در قسمت پشت میگو یک رگ سیاه رنگ وجود دارد که در مراحل پاک کردن میگو این رگ باید به طور حتم جدا شود.

قیمت کلی میگو تازه دریایی جنوب

قیمت کلی میگو تازه دریایی جنوب میگو تازه دریایی جنوب از جمله غذاهای دریایی بسیار پرخاصیت و لذیذ است که می توان با این محصول انواع غذاهای دریایی را نظیر میگو پلو، میگو سوخاری و غیره طبخ کرد. به طور کلی میگوهای دریایی طعم فوق العاده لذیذی دارند. قیمت کلی میگو تازه دریای جنوب به عامل‌ های متعددی بستگی دارد.

به عنوان مثال قیمت صادرات میگو نسبت به قیمت عرضه این محصول در بازار داخلی متفاوت است. معمولاً میگو هایی که در بازار جهانی صادر می‌شوند قیمت بالاتری دارند که علت بالا بودن قیمت آن ها در درجه اول کیفیتشان و نیز تعداد واسطه ها در پروسه فروششان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.