صادرکنندگان انواع میگو پرورشی خوزستان

میگو نوعی سخت پوست آبزی است که دارای بدنی کشیده می باشد. این ووجود ده پا هم در اب های شور و هم در اب های شیرین زندگی می کند. عمده ی میگو ها به صورت پرورشی تکثیر پیدا می کنند. یکی از شهر هایی که مناسب پرورش میگو می باشد، خوزستان است. میگو پرورشی خوزستان دارای اندازه و سایز مختلف است. اما میگو هایی که سایز بزرگ تر دارند از نظر اقتصادی محبوب تر است.

پرورش دهندگان زیادی در راستای پرورش میگو مرغوب و سالم در تلاش هستند. عرضه میگو علاوه بر اینکه در شهر های کشور ایران انجام میگیرد، توسط بازرگانان به سایر کشور ها نیز صادر می شود. گونه های که سایز ریزتری دارند، بهترین گزینه برای صادرات به کشور های متقاضی می باشد.

صادرکنندگان انواع میگو پرورشی خوزستان

میزان کلسترول موجود در میگو

میزان کلسترول موجود در میگو میگو سرشار از مواد مغذی و ویتامین هاست. ازاین رو به افزایش سلامت بدن کمک می کند. بسیاری از افراد فکر می کنند که با خوردن میگو، چربی بد خون یا کلسترول بدنشان بالا می رود. اما باید به این نکته توجه کرد که این محصول بسیار کم چرب است. بنابراین باعث کاهش تولید کلسترول می شود. البته درصورتی که میگو به صورت ابپز و کبابی طبخ شده باشد.

همچنین باید گفت که میگو سرشار از اسید چرب امگا 3 می باشد. این اسید چرب سبب بهبود گردش خون شده و خون را از وجود کلسترول پاک سازی می کند. البته مصرف بیش از اندازه ی میگو نه تنها سبب سلامتی نمیشود بلکه باعث ایجاد بیماری در بدن نیز می شود. یکی از بیماری هایی که با خوردن زیاد میگو در بدن ایجاد می شود، افزایش چربی یا کلسترول است. بنابراین در مصرف ان باید اعتدال رعایت شود.

توزیع انواع میگو پرورشی خوزستان

توزیع انواع میگو پرورشی خوزستان همانطور که گفته شد، میگو علاوه بر اینکه توسط صیادان از دریا صید می شود، توسط پرورش دهندگان زیادی نیزپرورش داده می شود. همچنین توزیع ان در سراسر کشور توسط عرضه کنندگان و نمایندگی های فروش، انجام می گیرد. از این رو کشور ایران از نظر نیاز داخلی تامین می باشد. خریداران می توانند به طور مستقیم و بدون واسطه این محصول پروتئینی را از پرورش دهندگانی که در خوزستان فعالیت دارند، به صورت عمده و جزیی، به شکل بسته بندی شده و یا کیلویی خریداری کنند. مسلما خرید میگو کیلویی از نظر قیمت مقرون به صرفه تر می باشد. همچنین امکان خرید میگو به صورت حضوری و اینترنتیاز فروشگاه ها و مراکز خرید محصولات پروتئینی نیز امکان پذیر است.

قیمت میگو پرورشی به عواملی مانند کیفیت آن، سایز میگو، نوع بسته بندی، میزان خرید و تقاضا و نام شرکت تولید کننده بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.