صادرات میگو پرورشی در بازار

صادرات میگو پرورشی در بازار زیاد است و در واقع بیشتر تولید کنندگان سعی می کنند که محصولات خود را علاوه بر بازار داخلی به بازارهای خارجی هم ارسال کنند و از آن جا که خرید و فروش این محصول با استقبال از طرف کشورهای دیگر رو به رو شده است. ایران یکی از کشورهای تولید کننده بهترین میگو خاورمیانه است. از صادرات این محصول به کشورهای دیگر ارز زیادی وارد می شود که برای تولید استفاده می شود.

صادرات میگو پرورشی در بازار

بسته بندی میگو پرورشی تازه چگونه است؟

بسته بندی میگو پرورشی تازه چگونه است؟ میگو چندین دسته می باشد. دسته ای که در داخل کشور و در استخرهای پرورش میگو تولید می شوند و عده ای هم از آب دریا گرفته می شود. این استخرهای تولید میگو روز به روز در حال افزایش است و این به خاطر این است که تعادل بین عرضه و تقاضا یکسان باشد. زمانی که فصل صید میگو رسید و بعد از برداشت این محصول از استخرهای پرورشی این محصول در بسته بندهای مختلف و با حجم های متفاوت عرضه می شود.

بسته بندی این محصول از طریق دستگاه های مدرن و پیشرفته انجام می پذیرد. بر روی این بسته بندی ها اسم کارخانه ی تولیدی و همچنین قیمت ها و غیره زده شده است. بعضی از این میگوها به صورت پوست کنده و تمیز شده عرضه می شوند و مشتریان با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کنند.

بسته بندی های پلاستیکی می باشد و گاهی هم به صورت کاغذی می باشد و اما به خاطر این که حرارت و گرما و همچنین رطوبت به داخل آن نفوذ نکند نوع بسته بندی مهم است و البته هر چه بسته بندی شکیل و زیبا باشد مشتریان بیشتری را جذب می کند.

قیمت میگو پرورشی درجه یک

قیمت میگو پرورشی درجه یک قیمت میگو پرورشی درجه یک با توجه به حجم این محصول و همچنین نوع بسته بندی و همچنین برند کارخانه متفاوت است. میگو یکی از محصولاتی است که با این که قیمت آن زیاد است اما مشتریان زیادی هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور دارد. علت را می توان در خواص این محصول جست و جو کرد. میگو به خاطر داشتن ویتامین های a b c و همچنین مقدار زیاد فسفر و همچنین امگا 3 مورد توجه می باشد.

نوع بسته بندی هم در قیمت ها تاثیر می گذارد. هر چه بسته بندی شکیل و زیبا باشد قیمت آن هم بیشتر است. برای خرید بهتر است به کارخانجات دارای برند مراجعه کنید. محصولات این کارخانه ها با کیفیت و مرغوب می باشند و مزایای زیادی هم برای مشتری در نظر گرفته می شود. برای اطلاع از قیمت این محصولات به این سایت مراجعه کنید.

3

  1. بدن میگو تهی از آهن است رنگ خون آن آبی رنگ است. خون آبی رنگ میگو حاوی منبغ غنی از مس است.

  2. میگو دارای اسید چرب و امگا سه می باشد که برای کاهش خطر افسردگی موثر است ، کسانی که خلق و خوی تندی دارند می توانند برای رفع این مشکل میگو میل کنند.

  3. امگا سه برای سلامت بدن ضروری است ، مصرف چربی های بد که باعث ایجاد کلسترول می شود باید از رژیم غذایی حذف شود. میگو دارای امگا سه می باشد که برای سلامت سیستم عصبی انسان مفید است. همچنین این امر باعث می شود تا از بروز بیماری های قلبی جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.