صادرات میگو دریایی درجه یک به دبی

صادرات میگو دریایی درجه یک به دبی، توسط شرکت های بازرگانی معتبر درحال انجام می باشد. کیفیت گونه های میگوهای آبهای جنوبی کشور، در سطح بالایی قرار داشته و به دلیل قیمت مناسب و کوتاهی مسافت تا کشور امارات، در حجم گسترده ای به بازار داخلی این کشور عرضه می شوند. یکی از محبوب ترین نمونه های صادراتی، میگو جامبو است که دارای سایزی درشت بوده و به “شاه میگو” هم شهرت دارد.

صادرات میگو دریایی درجه یک به دبی

عوامل موثر بر افزایش میزان صادرات میگو

عوامل موثر بر افزایش میزان صادرات میگو میگو از جمله آبزیان، آبهای شور است. هرچند نمونه هایی از این سخت پوست در آبهای شیرین زندگی می کنند. اغلب آنچه در بازار، به عنوان میگوی خوراکی به فروش می رسد، همگی از آبهای خلیج فارس و یا دریای عمان صید شده اند. موقعیت خاص جغرافیایی کشورمان موجب شده تا از سمت شهرهای جنوبی کشور، به آبهای شور که محل زندگی بهترین گونه های میگوی خوراکی است، دسترسی وجود داشته باشد.

میگوهای صید شده، علاوه بر توزیع در بازار داخلی، در بخش صادرات هم مورد استفاده قرار گرفته و هم اکنون ایران، یکی از صادرکنندگان موفق میگو در منطقه است. بدون شک تقویت صادرات میگو و ارزآوری بیشتر در این رابطه، از وابستگی های نفتی کشور کاسته، و فرصت اشتغالزایی بیشتری برای جوانان بومی مهیا می کند. عوامل موثر بر افزایش صادرات میگو عبارتند از:

 • تولیدات باکیفیت: میگو هم به شکل پرورشی و هم صید شده از دریا، راهی بازار خواهد شد. توصیه می شود با فراهم کردن شرایط مناسب در زیستگاه این حیوان، تامین آب سالم و خوراک کافی، بر کیفیت میگو افزوده تا طعم لذیذ، خواص و ارزش های غذایی متعدد خود را حفظ کند.
 • نحوه بسته بندی: صادرکنندگان باید توجه ویژه به نحوه بسته بندی میگو داشته تا فروش بالاتر این محصول را در بازارهای جهانی، تضمین کنند. میگو دارای بافت و گوشتی حساس است و در صورت بسته بندی غیراصولی، خیلی زود کیفیت اولیه خود را از دست می دهد.
 • تبلیغات: موفقیت در عرصه صادرات، وابسته به نوع تبلیغاتی است که برای محصول انجام می شود. تبلیغات گسترده و تاثیرگذار، می تواند میگوی ایرانی را خیلی خوب به مشتریان خارجی معرفی کند.

پخش میگو دریایی به صورت عمده

پخش میگو دریایی به صورت عمده پخش میگو دریایی به صورت عمده، توسط شرکت معتبر در این حوزه صورت می گیرد که در کمترین بازه زمانی، میگوهای تازه و صید روز را به دست مصرف کنندگان در دورترین شهرهای کشور، می رساند. تامین کنندگان اصلی میگو، همواره گونه های مختلفی از این نوع آبزی شامل میگوی صورتی، میگو جامبو و … را در اختیار دارند که برحسب سایز و نوع، به شکل جداگانه قیمت گذاری می شوند.

پخش گونه های مختلف میگو کمک می کند تا طیف گسترده تری از مصرف کنندگان، قادر به خرید این محصول ارزشمند باشند. مشتری برحسب بودجه ای که در اختیار دارد، بهترین نوع میگو را انتخاب خواهد کرد. کیفیت بالا و تنوع گونه های میگو است که صادرات میگو دریایی درجه یک به دبی را پررونق ساخته است.

2

 1. سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و ادمین عزیز
  من از این سایت عالی خرید کردم و واقعیتش اصلا فک نمی کردم همچین کیفیتی داشته باشه
  وقتی میخواستم خرید کنم فک می کردم پولم را انداختم اشغالی بود ولی وقتی محصول را برام اوردن کاملا نظرم عوض شد
  بهترین کیفیت داشت مرسی

 2. میگو به دلیل خواصی که دارد باعث می شود تا تراکم استخوان ها در بدن زیاد شده و عضلات قوی تر شود. برای اینکه استخوان سازی صورت بگیرد انسان نیاز به عنصر فسفر دارد ، فسفر برای سلامت دندان ها نیز موثر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.