شیره انگور شفاف معده شما را عاری از ویروس می نماید

انگور در رنگ ها و اشکال مختلف موجود است و انگورهای قرمز، سبز و ارغوانی، انگورهای بدون هسته، ژله انگور، مربای انگور و شیره انگور شفاف، کشمش، جریان‌ها و سلطان‌ها وجود دارد، البته شراب هم وجود دارد.

امروزه 72 میلیون تن انگور هر ساله در سراسر جهان کشت می شود که بیشتر برای تولید شراب است و هر سال 7.2 تریلیون گالن شراب تولید می شود و انگور نیز یکی از فینگر فودهای محبوب است.

مواد مغذی موجود در انگور تعدادی از مزایای سلامتی احتمالی را ارائه می دهند و آنها با پیشگیری از سرطان، بیماری قلبی، فشار خون بالا و یبوست مرتبط بوده اند و مواد مغذی موجود در انگور ممکن است به محافظت در برابر سرطان، مشکلات چشمی، بیماری های قلبی عروقی و سایر بیماری ها کمک کند.
رسوراترول یک ماده مغذی کلیدی در انگور است که ممکن است فواید سلامتی داشته باشد و انگور منبع خوبی از فیبر، پتاسیم و طیف وسیعی از ویتامین ها و سایر مواد معدنی است و انگور تا زمانی که در برنامه غذایی لحاظ شده باشد برای افراد دیابتی مناسب است.
شیره انگور شفاف
انگور، و به خصوص انگور قرمز، حاوی رسوراترول است، ترکیبی که ممکن است فواید سلامتی مختلفی داشته باشد.
رژیم غذایی سرشار از میوه ها و سبزیجات با کاهش خطر بیماری های مختلف از جمله بیماری قلبی، دیابت، سرطان و چاقی مرتبط است.

مانند سایر میوه ها و سبزیجات، انگور منبع خوبی از فیبر و آب است و آنتی اکسیدان ها و سایر مواد مغذی موجود در انگور ممکن است آن را به ویژه سالم سازند، اگرچه تحقیقات بیشتری برای تایید برخی از مزایای آن مورد نیاز است.

در اینجا برخی از راه هایی وجود دارد که مواد مغذی موجود در انگور ممکن است سلامت را تقویت کنند و انگور حاوی آنتی اکسیدان های قوی به نام پلی فنول است و تصور می شود که اینها دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی هستند و یکی از اینها رزوراترول است و در پوست انگور قرمز یافت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.