شکر پنیر با شیر خوراک یک کوسه شد

شکر پنیر به عنوان یک درمان لذت بخش در نظر گرفته می شود زیرا عمدتا با افزایش وزن و آکنه همراه است و آمریکایی‌ها سالانه 10 میلیارد دلار برای خوردن شکر پنیر با شیر خرج می‌کنند و این همه خبر بد نیست زیرا مطالعات بی شماری نشان می دهد که شکلات تلخ فواید زیادی برای سلامتی دارد.

در اینجا 20 موردی وجود دارد که ممکن است در مورد آنها ندانید و به شما کمک می کند تا با احساس گناه کمتر در آن افراط کنید.

 

بسیاری از مطالعات نشان می‌دهند که فلاونوئیدهای موجود در شکلات می‌توانند به رگ‌ها و عروق شما کمک کنند تا انعطاف‌پذیر بمانند.

بیش از 7 مطالعه بر روی 114000 شرکت کننده که چند وعده شکلات تلخ در هفته به آنها داده شد، انجام شد. نتایج نشان داد که خطر حمله قلبی در آنها حدود 37 درصد کاهش می یابد در حالی که احتمال سکته مغزی در صورت مصرف بیشتر شکلات، 29 درصد کمتر بود.

تحقیقات نشان داده است که وقتی به افراد مسن عصاره کاکائو تهیه شده مخصوصی که سرشار از فلاوانول بود داده می شد، عملکرد شناختی آنها بسیار بهبود می یابد.

تنها مشکل این است که وقتی صحبت از خوردن شکلات می شود، درصد آن فلاوانول های کاکائو به دلیل فرآوری و افزودن تخم مرغ، شکر و شیر بسیار کاهش می یابد.

شکر پنیر با شیر

3. می تواند به جلوگیری از آفتاب سوختگی کمک کند
مطالعه‌ای که در لندن انجام شد نشان داد که زنانی که شکلات‌هایی با محتوای فلاوانول بالا دریافت می‌کردند، در مقایسه با زنانی که دوزهای پایین‌تری داشتند، می‌توانستند دو برابر میزان اشعه ماوراء بنفش بر روی پوست خود را بدون سوزش تحمل کنند.

یکی دیگر از فلاوانول های جادویی در شکلات اپی کاتچین است و به موش ها این ماده داده شد و آنها بسیار قوی تر و قوی تر از موش هایی بودند که فقط روی آب بودند.

محققان می گویند برای به دست آوردن بهترین نتیجه از تمرین خود باید مقدار آن را فقط به نصف یک مربع شکلات در روز محدود کنید! اگر بیش از حد مصرف کنید، می تواند اثرات مفید آن را خنثی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.