شرکت پرورش میگو صادراتی درشت

میگو مانند ماهی دارای هزار گونه می باشد که ریز یا درشت بودن یا نوع آن تغییری در خواص آن ندارد، تنها در قیمت آن متفاوت است. عرضه و پخش میگو صادراتی بصورت مستقیم و غیر مستقیم توسط شرکت های زیادی در کشور صورت می گیرد. این شرکت ها بزرگترین تامین کنندگان میگو در ایران هستند و آنها را بصورت استخری پرورش و به داخل یا خارج از کشور صادر می کنند که این شرکت ها میگوهای پرورشی را توسط نمایندگان خود عرضه می کنند.

شرکت پرورش میگو صادراتی درشت

مواد مغذی موجود در میگو تازه

مواد مغذی موجود در میگو تازه میگو چندین ماده مغذی را ارائه می دهد که در حفظ سلامت استخوان نقش دارند. علاوه بر تامین مقداری کلسیم، منیزیم و سلنیوم، میگو بیش از همه منبع عالی پروتئین است. میگو یک غذای دریایی است که کالری بسیار کمی دارد و افراد دارای فشار خون و یا قند بالا براحتی می توانند از آن استفاده کنند. در کل میگو دارای 2 کالری، 76چربی، 1 گرم سدیم، 292 میلی گرم کربوهیدرات، 1 گرم فیبر، 0 گرم شکر، 0 گرمپروتئین، 15 گرم کربوهیدرات است.

میگو به طور طبیعی کربوهیدرات بسیار کمی دارد و کمتر از 1 گرم در هر 3 اونس کربوهیدرات دارد. از آنجایی که میگو یک غذای گیاهی نیست، فیبر ندارد.با این حال روش پخت و آماده سازی بر ارزش غذایی تاثیر می گذارد. به عنوان مثال میگوهایی که با آرد و آرد سوخاری پخته شده اند، کربوهیدرات بیشتری دارند.

چربی میگو حاوی حدود 1 گرم چربی در هر وعده 3 اونس است، با این حال آنها تقریباً فاقد چربی های اشباع شده مرتبط با بیماری قلبی هستند. بسیاری از چربی در میگو از چربی های مفید است و اسید های چرب امگا 3 و چربی های اشباع نشده دارد. با این حال، پختن میگو در کره یا روغن، محتوای چربی آن را در ظرف نهایی افزایش می دهد. پروتئین شما 25 گرم پروتئین بدون چربی در 1 فنجان میگو دریافت خواهید کرد.

میگو حاوی تمام اسید های آمینه ضروری مورد نیاز بدن است. این یک راه سالم برای قلب برای افزایش مصرف پروتئین بدون مصرف چربی های اشباع اضافی است. ویتامین ها و مواد معدنی میگو منبع عالی فسفر و ویتامین B12 است. 3  میگو نیز برخی از کلسیم، آهن، منیزیم، پتاسیم، روی، سلنیوم، و کولین فراهم می کند.

پخش کننده میگو صادراتی ارزان

پخش کننده میگو صادراتی ارزان

پخش میگو صادراتی بصورت تازه و یا یخ زده بصورت بسته بندی شده صورت می گیرد که پرورش و پخش میگو اغلب از طریق خلیج فارس صید و برای صادرات بسته بندی و صادر می شود و یا در استخرها پرورش و صادر می شود که ما در شرکت تولیدی خود سعی در تهیه میگو ارزان و بهداشتی برای صادرات هستیم. و سعی در پخش انواع میگو بصورت میگو ریز و درشت داریم. هدف ما این است که بیشترین ارزش را برای هر بخش از فرآیند باز کنیم. بر اساس علم قوی، اعتماد به نفس و رویکرد مشارکتی، تیم ما راه را به سوی آینده ای روشن تر هدایت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.