شرکت توزیع میگو پرورشی صدفی

میگو پرورشی صدفی، یکی از انواع میگو ها به حساب می‌آید که یکی از بهترین و مهمترین آبزیان است که بسیار پر خاصیت بوده و از نظر ارزش غذایی میگو پرورشی با دریایی چندان فرقی ندارد و در رنگ، این دو گونه شاید کمی از همدیگر فرق داشته باشند ارزش غذایی میگو بسیار بالا بوده و مصرف آن خواص خوراکی و درمانی بسیاری دارد چون حاوی پروتئین و اسیدهای آمینه زیادی است.

شرکت توزیع میگو پرورشی صدفی این محصول را در حجم بالایی و با کیفیت عالی همچنین قیمت مناسب تهیه کرده به راحتی در دسترس مشتریان قرار می‌دهد تا آنان از این محصول استفاده و بهره لازم را ببرند.

شرکت توزیع میگو پرورشی صدفی

مشخصات ظاهری میگو پرورشی اعلا

مشخصات ظاهری میگو پرورشی اعلا میگو های پرورشی نسبت به میگو های دریایی دارای تفاوت هایی می باشند و همچنین مشخصات ظاهری آنها با هم فرق دارد از جمله اینکه میگوی پرورشی دارای دو رگ بوده که یکی در پشت کمر و دیگری در زیر شکم آن است.ولی میگو دریایی تنها یک رگ در پشت خود دارد. رگ پشت میگو همان روده میگو بوده و رگ زیر شکم ، را می‌توان گفت رشته عصبی میگو محسوب می‌شود. که زمان پاک کردن باید آن ها را جدا نمود و پاک کرد. رگی که در پشت میگو وجود دارد در نوع پرورشی ، کدر رنگ بوده و شفاف نیست. ولی در میگو دریایی شفاف و روشن است و باید خیلی دقت نمود تا بتوان آن را دید.

میگو اصل چون فرصت بیشتری را برای رشد و نمو دارد ، معمولا درشت بوده و اندازه آن بزرگ تر است، ولی میگوی پرورشی دارای زمانی رشد مشخصی بوده و پس از گذشت این زمان برداشت شده و برای فروش روانه بازار می‌گردد. و معمولاً میگوهای پرورشی هم اندازه بوده و دارای سایز یکسانی می باشند و با این روش می‌توان میگو دریا را از میگوی پرورشی تشخیص داد.

میگو دریایی صورتی کم رنگ یا به رنگ نارنجی بوده ولی نوع پرورشی سبز زیتونی یا سبز مایل به خاکستری بوده و قیمت میگو دریایی با توجه به صید داخلی بالاتر از قیمت میگوی پرورشی می باشد و همچنین قیمت میگوی دریایی با توجه به ارزش غذایی بالای آن ، صید دشوارتر ، طعم و مزه عالی و طرفداران زیاد ، از نوع پرورشی بیشتر و بالاتر است.

خرید ارزان میگو پرورشی صدفی

خرید ارزان میگو پرورشی صدفی خرید ارزان میگو پرورشی بسیار رایج بوده و این محصول با کیفیت عالی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.و خرید و فروش این محصول به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می‌گیرد.در خرید اینترنتی، خریدار با مراجعه به سایت معتبر مراکز فروش و آگاهی از چگونگی نوع محصول و قیمت آن اقدام به سفارش می‌کند که این خرید بسیار به صرفه بوده و از هزینه های اضافی جلوگیری می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.