سینی پلاستیکی زیر کیک بهترین قالب برای انتخاب

یک قالب کیک گرد ممکن است از نظر شکل ساده باشد، اما لازم نیست که در طراحی آن ساده باشد و کافه‌ها و رستوران‌ها می‌توانند سینی پلاستیکی زیر کیک برای نگهداری کیک بسازند که کاملاً با دکور محل خود مطابقت داشته باشد و به مشتریان این فرصت را بدهد که احساس کنند بخشی از تجربه غذاخوری خود را با خود به خانه می‌برند.

نانوایی ها می توانند طیف وسیعی از قالب های کیک را ایجاد کنند که هر کدام به طور منحصر به فرد برای مطابقت با نوع متفاوتی از کیک طراحی شده اند و مشتریان را تشویق به خرید، مزه کردن و جمع آوری همه آنها کنند و طراحی قالب کیک شما می تواند به راحتی تمام اخلاق برند شما را در بر بگیرد و به مصرف کنندگان ایده ای از آنچه کسب و کار شما از همان نگاه اول انجام می دهد، بدهد.

سینی پلاستیکی زیر کیک

احترام خود را به سیاره زمین با قالب های نگهداری کیک پایدار نشان دهید
همه ما در تلاش هستیم تا سهم خود را برای حفاظت از محیط زیست انجام دهیم و مصرف کنندگان و کسب و کارها به طور یکسان به پایداری محصولاتی که خرید و فروش می کنند توجه بیشتری نشان می دهند و قلع یک راه حل بسته بندی بادوام، قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت است، به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل و مصرف کنندگان آن را به پلاستیک ترجیح می دهند.

هنگامی که صحبت از محصولات پخته شده به میان می آید، منطقی است که آنها را در یک قلع بادوام و قابل درزگیری بسته بندی کنید تا از محصول محافظت شود و در این فرآیند یک ظرف ذخیره سازی قابل استفاده مجدد در اختیار مصرف کننده قرار دهید.

استفاده از قالب های کیک قابل استفاده مجدد روی جعبه های کیک مقوایی یکبار مصرف حتی می تواند به کسب و کار شما نقطه فروش منحصر به فردی بدهد و برای مثال، یک کافه می‌تواند خدمات غذای آماده یا کیک سفارشی خود را با ارزش افزودن به محصولات خود با قالب‌های قابل استفاده مجدد برای نگهداری کیک افزایش دهد.

یک نانوایی می‌تواند کیک‌های خود را در قالب بفروشد و مشتریان خود را تشویق کند تا سفارش‌های آینده را در قالب قابل استفاده مجدد خود جمع‌آوری کنند تا از بسته‌بندی یکبار مصرف خودداری کنند و این باعث خریدهای مکرر می شود و به مصرف کنندگان کمک می کند تا بدانند که تلاش خود را برای کاهش ضایعات انجام می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.