سفارش عمده میگو دریایی کیلویی

امروزه بسیاری از مشتریان خواهان خرید عمده میگو دریایی کیلویی هستند چرا که گوشت میگو از جمله گوشت های بسیار مغذی می باشد که سرشار از پروتئین، فسفر و کلسیم است و استفاده از آن تاثیر فراوانی بر سلامت بدن خواهد گذاشت. بنابراین پرورش دهندگان این محصول امکان سفارش عمده میگو دریایی کیلویی را به شیوه های مختلفی مهیا می نمایند تا مشتریان امکان دسترسی به این غذایی دریایی را به راحتی داشته باشند.

سفارش عمده میگو دریایی کیلویی

صفر تا صد پرورش انواع میگو

صفر تا صد پرورش انواع میگو درباره نحوه پرورش انواع میگوها چه اطلاعاتی دارید؟

امروزه در استان های مختلفی از کشور شاهد پرورش میگو هستیم که از جمله می توان به استان بوشهر، گلستان، هرمزگان، خوزستان و … اشاره کرد که با توجه به اصول و قواعد خاصی به پرورش انواع میگوها همچون میگو ریز، میگو درشت و … خواهند پرداخت. معمولا در پرورش این موجودات دریایی از استخرهای خاکی استفاده می گردد و می توان گفت جهت پرورش آنها از روش های مختلفی استفاده خواهند نمود.
معمولا جهت پرورش میگوها در استخرها ابتدا استخر را آهک زنی می نمایند تا هر گونه آلودگی و میکروب موجود در استخرها از بین برود و سپس با استفاده از انواع کودهای شیمیایی و کود مرغی به غنی سازی آب استخر خواهند پرداخت.

می توان گفت جهت پرورش انواع میگوها در آب شیرین از روش های مختلفی استفاده می نمایند که از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرورش دسته ای: معمولا در این روش این جانداران به اندازه بازار رشد کرده و به دلایل مختلفی همچون پایین بودن درجه حرارت یا کم شدن آب استخر برداشت خواهند شد.
  • پرورش مداوم: در این روش تنها یکبار در سال با تراکم بالا به میگو دار نمودن استخر می پردازند و معمولا با گذشت 5 تا 7 ماه با توجه به میزان فروش و میزان رشد میگوها به دست چین نمو.دن آنها می پردازند، معمولا در این روش استخرها را ماهی یکبار یا نیمی از استخر را جهت جلوگیری از آلودگی پره کشی می نمایند.

خرید ویژه میگو دریایی عمده

خرید ویژه میگو دریایی عمده با توجه به این که یکی از خوشمزه ترین و پر خواص ترین غذاهایی دریایی میگو می باشد به همین جهت انواع میگوهای ریز و درشت توجه بسیاری از مشتریان را به خود معطوف ساخته است و از این رو تقاضا جهت خرید عمده میگو دریایی بسیار بالا می باشد.

از این رو امکان خرید ویژه میگو دریایی عمده توسط پرورش دهندگان این محصول به راحتی و به صورت های متنوعی میسر گردیده که با استقبال بی نظیر مشتریان مواجه شده است که می توان گفت معمولا توزیع این میگوها با استفاده از شیوه های سنتی و مدرن صورت خواهد پذیرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.