سفارش خرید میگو پرورشی چابهار

کشور ایران یکی از قطب‌های اصلی تولید انواع میگو می باشد و این محصول به دو صورت دریایی و پرورشی به بازار عرضه می گردد. میگو پرورشی توانسته است طرفداران زیادی را در سطح جهان به خود اختصاص دهد و دارای طعم بی نظیری است، علاوه بر این داشتن خواص فراوان میگو را به یکی از بهترین گوشت ها در بازار تبدیل گردیده است. عمده فعالیت ما در در زمینه عرضه میگو می باشد و مشتریان عزیز جهت سفارش خرید میگو پرورشی چابهار می‌توانند به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام نمایند.

سفارش خرید میگو پرورشی چابهار

مهم ترین ویژگی میگو پرورشی تازه

مهم ترین ویژگی میگو پرورشی تازه میگو پرورشی در سایزهای گوناگون و با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می گردد منطقه چابهار را می‌توان یکی از قطب‌های اصلی تولید میگو پرورشی در ایران دانست. از ویژگی های میگوی پرورشی میتوان به داشتن رنگ تیره و کدر رگ پشت میگو اشاره نمود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید میگوهای پرورشی برخلاف میگو های دریایی، دارای دو رگ هستند، یک رگ در قسمت کمر و رگ دیگری در زیر شکم می باشد.

معمولاً میگوهای پرورشی دارای سایز یکنواخت و هم اندازه است، چرا که در زمان مشخصی به چرخه تولید آمدند و تغذیه آنها در مقادیر ثابت انجام شود. به همین علت میزان سایز آنها نیز استاندارد و یکنواخت می باشد. معمولا برای پرورش میگو از استخرهای مخصوص استفاده می‌کنند یا ایجاد حصار کشی در گوشه‌ای از مناطق رودخانه‌ای و دریا نسبت به پرورش میگو اقدام میکنند.

میگوهای پرورشی دارای رنگ تیره می باشند و معمولاً در بازار به رنگهای سبز زیتونی تا خاکستری عرضه می گردد. در صورتی که میگو های دریایی، دارای رنگ صورتی و نارنجی می باشند و این یکی از ویژگی هایی که باعث تمایز میگوی پرورشی از دریای گردیده است. در هنگام خرید انواع میگو پرورشی باید دقت گردد این محصول از مراکز معتبر خریداری شود تا نسبت به تازه بودن و داشتن کیفیت بالای محصول اطمینان حاصل گردد. همچنین طعم مطلوب و نداشتن بوی بد یکی دیگر از ویژگی‌های میگوی تازه می باشد.

بازار فروش میگو پرورشی چابهار

بازار فروش میگو پرورشی چابهار مجموعه ما مفتخر است در بازار فروش میگو پرورشی چابهار فعالیت نماید و میگو پرورشی ارزان و با کیفیت را به مشتریان عزیز عرضه می کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب از اصول مهم در این مجموعه می باشد و باعث گردیده است استفاده کنندگان با هر توان مالی بتوانند از میگو تازه و با کیفیت استفاده کنند و رضایت آنها در جهت استفاده از محصول حاصل گردد. ما مفتخریم علاوه بر بازارهای داخلی، در بازارهای خارجی نیز حضور یابیم و محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر نماییم و این افتخاری بزرگ برای مجموعه ما می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.