سفارش خرید میگو تفنگی صادراتی

سفارش خرید میگو تفنگی صادراتی خود را می توانید به راحتی از طریق این مرکز انجام دهید. کیفیت محصولات عرضه شده به دلیل تازه بودن آن ها تضمین شده است و به همین دلیل اطمینان داریم در صورت خرید از کیفیت آن ها رضایت خواهید داشت. همان طور که می دانید میگو تازه ارزش غذایی به مراتب بالاتری برای بدن دارد و به همین دلیل هم است که متخصصان تاکید ویژه ای به مصرف دارند. از این رو بهتر است از طریق مراکز مناسب مانند این مرکز میگو مورد نیاز خود را تهیه کنید.

سفارش خرید میگو تفنگی صادراتی

مهم ترین مشخصه میگو دریایی درشت

مهم ترین مشخصه میگو دریایی درشت متخصصان مصرف میگو دریایی را به دلیل طبیعی بودن تغذیه و فرآیند رشد مناسب از بیشتر نمونه های پرورشی می دانند‌. از این رو بسیار مهم است که بتوانید در مراکز خرید این دو نمونه را از هم تشخیص دهید. آشنایی با مشخصه های میگو می تواند بهترین روش برای شناسایی این محصول باشد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

یکی از مهم ترین مشخصه های میگو دریایی، اندازه درشت آن ها در مقایسه با میگو پرورشی می باشد چرا که رشد آن ها در مدت نسبتا بیشتر و به صورت طبیعی انجام شده است از این رو به لحاظ اندازه درشت تر هستند. اندازه نمونه های مختلفی دریایی برخلاف میگو پرورشی به یک شکل نمی باشد و این موضوع به دلیل متفاوت بودن شرایط رشد آن ها می باشد.

یکی دیگر از مشخصه های میگو دریایی رنگ آن می باشد که با انواع پرورشی متفاوت می باشد. عمدتا میگو دریایی به رنگ صورتی روشن بوده در حالی که میگو پرورشی به رنگ سبز و یا خاکستری می باشد.

صادرکنندگان میگو تفنگی عمده

صادرکنندگان میگو تفنگی عمده مجاورت با دریای خزر و خلیج فارس باعث شده است تا ایران یکی از بزرگترین منابع میگو در دنیا را در اختیار داشته باشد. این موضوع فرصت بسیار مناسبی را فراهم کرده است تا مازاد این محصول به کشور های دیگر صادر شود. در حال حاضر چین یکی از مهم ترین اهداف صادراتی میگو در کشور می باشد که سالانه حجم قابل توجهی از انواع پرورشی میگو به این کشور صادر می شود.

البته همان طور که اشاره شد پتانسیل تولید این محصول در کشور بسیار بالاتر از اعداد فعلی بوده از این رو با سرمایه گذاری مناسب در این بخش می توان در چندین سال آینده به درآمدی ارزی قابل توجهی در این زمینه رسید‌. موضوعی که توسط شرکت های مختلفی دنبال می شود و به همین دلیل می توان انتظار افزایش میزان صادرات میگو را در سال های آینده داشت.

این شرکت یکی از مجموعه های موفق در زمینه صادرات میگو ارزان می باشد که توانسته است جایگاه مناسبی در بازار های هدف کسب کند‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.