روش هایی برای منظم کردن لباس های بافتنی نوزاد

منظم بمانید

لباس‌های کوچک و کوچک نوزادان مطمئناً زیبا هستند – و مطمئناً به راحتی می‌توان رد پای آنها را از دست داد. سازماندهی کمد لباس کودکتان بر اساس اندازه لباس بافتنی نوزاد، بهترین راه برای دانستن اینکه چه چیزی در حال حاضر مناسب است و چه چیزی در اندازه بعدی در زمان مناسب در دسترس دارید، است.

اگر بیشتر لباس‌های کودک را در کمد نگهداری می‌کنید، تقسیم‌کننده‌های کشو یک سرمایه‌گذاری عالی هستند. آنها به نگه داشتن همه چیز در یک مکان کمک می کنند (ما به شما نگاه می کنیم، جوراب های کوچک بچه) و می توانند بر اساس نوع لباس، اندازه یا هر روش دیگری که می خواهید تنظیم شوند.

اگر از کمد برای نگهداری کمد لباس کودک خود استفاده می کنید، جداکننده های کمد را بررسی کنید. این تابلوهای آویزان محکم و کوچک، شومیز یقه کراواتی را به اندازه‌های مختلف جدا می‌کنند (این مجموعه از نوزاد تازه متولد شده تا 2T می‌رود) بنابراین می‌توانید به راحتی آنچه دارید ببینید و کمتر لباس‌ها را قبل از کوچک شدن فراموش کنید.

یک نکته سازمانی دیگر: به محض اینکه کودک شما از آنها بزرگتر شد، لباس ها را بچرخانید. ماندن در بالای این وظیفه طاقت فرسا کمک زیادی به مدیریت کمد لباس کودکتان می کند.

یک سطل ذخیره (یا دو) در دسترس داشته باشید تا همیشه جایی برای نگهداری آنها داشته باشید. سپس می‌توانید در مورد قهوه برای لاغری شکم و پهلو تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید در آینده به آن‌ها بچسبید یا آنها را به دیگری منتقل کنید.

این فهرست تعداد استاندارد لباس‌هایی را که می‌خواهید برای کمد لباس نوزاد خود می‌خواهید، فهرست می‌کند. ما همچنین مواردی را برای اضافه کردن به طور خاص برای نوزادان تابستانی و زمستانی و چند مورد برای موقعیت‌های خاص قرار داده‌ایم.

هفت بادی یا رومپر
لباس‌های بدن می‌توانند در تابستان به‌عنوان یک لباس ساده و بدون شلوغی یا در زمستان به عنوان یک لایه اصلی و در دو مدل آستین بلند و کوتاه استفاده شوند و طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه را هم بدانید. با هفت، اگر چند بار در هفته بشویید، همیشه موارد تمیز در دسترس خواهید بود.

 

  • منابع:
  1. How Many Baby Clothes Do I Need?
  • تبلیغات:
  1. استفاده از لوله پلی اتیلن برای ساخت وسایل ورزشی!
  2. فروش روغن، راهی برای سرمایه دار شدن
  3. با استفاده از این روش ها ماهی ۴۰ میلیون درآمد کسب کنید!
  4. الیاف بافته شده در لباس جودوکار از طلا بود!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.