خرید میگو ریز صادراتی

برای خرید میگو ریز صادراتی از تامین کنندگان محلی راهکارهای مختلفی وجود دارد که هر کدام مزیت های خاص خود را دارند. با توجه به محدود بودن فصل صید میگو از دریا و همچنین تنوع کیفی آن شناخت مراکز توزیع مستقیم می تواند منجر به خرید ارقام درجه یک و همچنین رقابتی بودن قیمت ها برای خریداران عمده شود. با ما همراه باشید تا بهترین راهکار برای دستیابی به این هدف را ارائه دهیم.

 خرید میگو ریز صادراتی

میزان فسفر موجود در میگو

میزان فسفر موجود در میگو حتماً بارها شنیده اید که مصرف میگو به ویژه در بین کودکان و جوانان می تواند به تامین فسفر مورد نیاز بدن و رشد سلول های خاکستری مغز کمک کند. با این حال در ترکیبات میگو دریایی انواع ویتامین ها و املاح معدنی وجود دارد که مصرف آن را برای تامین سنین ضروری می کند.

میزان فسفر موجود در میگو تحت تاثیر نوع تغذیه آن با تغییرات زیادی همراه است. هر چقدر که ذخایر دریا بکر و دست نخورده تر باشد به همان میزان نیز میزان تغذیه آبزیان افزایش یافته و قابلیت تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن انسان را دارا خواهند بود. بنابراین میزان فسفر در انواع میگو یکسان نیست.

کلسترول موجود در میگو بسیار ناچیز است که همین ویژگی سبب شده مصرف آن برای افراد میانسالان و پیر جایگزین مناسبی برای گوشت قرمز باشد. طبق تحقیقات میزان کلسترول میگو نسبت به تخم مرغ حدود دو درصد است که نشان دهنده ارگانیک بودن بافت آن دارد.

فراموش نکنید که املاح معدنی موجود در میگو مرغوب بیشمار بوده و افراد در سنین مختلف برای کاهش وزن، جلوگیری از ابتلا به دیابت و فشار خون می توانند مصرف میگو تازه را در برنامه غذایی خود قرار دهند.

نکته جالب توجه اینکه با مصرف میگو، امکان باروری در خانم ها تا حد قابل توجه ای افزایش می یابد. چرا که هورمون های بدن به در حالت تعادل نسبی قرار می گیرند و تخمک گذاری ماهیانه تنظیم می شود. دلیل این امر وجود مقادیر قابل توجه ای امگا 3 و ویتامین C در ترکیبات این محصول دریایی است.

توزیع کنندگان میگو ریز صادراتی

توزیع کنندگان میگو ریز صادراتی قیمت میگو صادراتی متناسب با ویژگی های کیفی آن همواره با نوسانات زیادی همراه است. شاه میگو یکی از ارقام بسیار پرطرفدار برای صادرات است که قیمت آن بر اساس وزن و نوع میگو متغیر می باشد. برای تهیه میگو ریز صادراتی نیز در نظر گرفتن فاکتورهای کیفی آن و همچنین قیمت فروش بازار اهمیت زیادی دارد.

قیمت ها بر اساس حجم صید روزانه و در نهایت ماهیانه میگو از دریا، میزان تولید میگو پرورشی، هزینه های پاک کردن و بسته بندی میگو و دیگر فاکتورهای کمی تعیین می شود. هر چقدر که حجم تولیدات کاهش یابد به همان میزان قیمت هر کیلو از این آبزیان رشد افزایشی خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.