خرید میگو ریز صادراتی به صورت عمده

میگو تفنگی گونه ای خاص از میگو با سایز درشت است که به دلیل روش ویژه ای که برای شکار دارد به این نام شهرت یافته است. برای خرید میگو صادراتی به شکل عمده، مراجعه به مراکز اصلی فروش انواع آبزیان بهترین راهکار خواهد بود. فروشندگان اصلی در این مراکز، به کار عرضه میگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مشغول هستند. از میگو به دلیل ارزش های غذایی فراوانی که دارد، به عنوان یک ماده خوراکی مقوی استفاده می کنند.

خرید میگو ریز صادراتی به صورت عمده

نکات مهم خرید انواع میگو

نکات مهم خرید انواع میگو میگو در فهرست آبزیان سخت پوست قرار دارد و هم قابلیت زندگی در آب های شور را داشته و هم برخی از گونه های آن در آب های شیرین یافت می شوند. به دلیل ریز مغذی ها و درشت مغذی های فراوانی که در این آبزی وجود دارد، به خوراک لذیذی برای انسان تبدیل شده که در شکل های مختلفی مورد مصرف قرار می گیرد. میگو را به شکل پخته، کبابی، سوخاری و … می خورند.

از آن جایی که تازه بودن و حفظ سلامت میگو همانند هر ماده خوراکی دیگری از اهمیت بالایی برخوردار است، هنگام خرید آن باید به نکات مهمی توجه شود:

  • میگوی تازه: همواره طبخ میگوی تازه خوش طعم تر از میگوی منجمد است. به همین دلیل توصیه می شود از میگوی تازه استفاده شود.
  • تمیز کردن: پیش از مصرف باید میگو را به خوبی تمیز کرد، به این معنی که پوست آن باید گرفته و محتویات شکم خالی شود. در برخی از فروشگاه ها، میگوی پاک شده به خریدار عرضه می شود که کار را تا حد زیادی آسان می کند.
  • حجم خرید: فراموش نکنید اگر قرار است میگو را خودتان تمیز کنید حتما کمی بیش از حجم مورد نیاز خرید کرده تا پس از تمیز کردن و دور ریختن برخی ضایعات، از حجم مورد نظر کمتر نشود.
  • شکل ظاهر: میگو های درشت نزد مشتریان مقبولیت بیشتری دارند. میگوی تازه و مرغوب در هر سایزی که باشد، دارای پوست شفاف، بدن سفت و آب دار و بدون هیچ خال یا لکه سیاهی است.
  • قیمت: یکی از معیارهای اصلی قیمت گذاری میگو، اندازه آن است که نمونه های درشت تر گران و میگوهای ریز ارزان تر هستند.
  • بوی میگو: این محصول نباید بوی فساد دهد. میگوی تازه بوی دریا و تازگی دارد.

بازار فروش میگو ریز صادراتی درجه یک

بازار فروش میگو ریز صادراتی درجه یک بازار فروش میگو تفنگی درجه یک به لطف طعم دلپذیر، ارزش های غذایی و خواص درمانی آن بسیار پر رونق است. فروشندگان میگو تفنگی، این محصول را پس از خرید از پرورش دهندگان، به سرعت در بسته بندی های بهداشتی و استاندارد قرار داده و راهی بازار خواهند کرد. نحوه نگهداری صحیح از میگو موجب حفظ طراوت و تازگی آن برای مدت نسبتا طولانی خواهد شد.

شرکت های پخش کننده بسیاری به کار فروش عمده و عرضه میگو در سراسر کشور مشغول هستند. میگوهای درجه یک برای صادرات انتخاب شده و توسط شرکت های بازرگانی معتبر به کشورهای خارجی ارسال خواهند شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.