خرید انواع میگو قشم کیلویی

میگو قسم انواع مختلفی دارد. هم میگو ریز و هم شاه میگو که بخاطر تازگی میگو قشم هر دو رونق فراوانی در بازار ماهی فروشی دارد. میگو جزو دسته گوشت سفید می باشد. بخاطر وجود فسفر، آنتی اکسیدان و املاح معدنی فراوان بسیار مورد توجه علم پزشکی قرار گرفته است. میگو تازه قشم را بصورت کیلویی هم می توان سفارش داد، که به تمامی نقاط کشور ارسال می شود. شما براحتی می توانید میگو تمیز شده ارگانیک که تازه از آب گرفته شده را بدون فریز درب منزلتان دریافت کنید.

خرید انواع میگو قشم کیلویی

مزیت اصلی استفاده از میگو ریز

مزیت اصلی استفاده از میگو ریز میگو ریز علاوه بر داشتن طعم دلپذیر و پخت راحت آن از لحاظ ارزش غذایی مزیت فراوانی دارد. بعلت داشتن فسفر قدرت یادگیری و تمرکز را بالا می برد. ازین رو مصرف آنرا به کودکان مخصوصا دانش آموزان توصیه اکید کرده آمد. چون دارای آهن می باشد، یک خونساز طبیعی است. بنابراین مادران باردار و بانوان شیرده حتما از میگو ریز در رژیم غذایی خود بهره ببرند.

بعلت وجود ویتامین D در تحکیم استخوان و دندان بسیار تاثیر گذار می باشد. همچنین دارای ویتامین B می باشد. بخاطر آنتی اکسیدان‌های موجود در میگو ریز بسیاری از سموم بدن را دفع می کند.عملکرد جریان خون را بهبود بخشیده و مانع بیماری های قلب و عروق می شود. به همین پزشکان و طب سنتی توصیه میکنند، حداقل هفته ای دوبار از آن استفاده بشود.

فروش مستقیم میگو قشم درشت

فروش مستقیم میگو قشم درشت برای خرید میگو کیلویی تازه قشم می‌توانید به سایت خرید و فروش میگوی فشم مراجعه بکنید، و در آن‌جا ثبت سفارش بدهید. میگوهای تازه از آب گرفته‌شده که بلافاصله پوست آن‌ها کنده می‌شود، رگ گیری می‌شود. با یک بسته‌بندی معتبر در یک دمایی مناسب به دست شما می‌رسد. چون این میگوها کاملاً تازه هستند و مدت‌زمان زیادی از صید آن‌ها نمی‌گذرد، به‌راحتی می‌توانید ده الی پانزده روز در یخچال و تا شش ماه در فریزر آن‌ها را نگهداری بکنید.

این یکی از مهم‌ترین مزیت‌های میگوی تازه قشم می‌باشد. ازآنجایی‌که شما مستقیماً از خود قشم بدون واسطه میگو تازه را تهیه کرده‌اید. قیمت تمیز شده آن بسیار پایین‌تر از قیمت نرخ بازار خواهد بود. چون طبق قیمت مصوب میگو آن را خرید می‌کنید و سلایق شخصی فروشنده‌ها در آن هیچ دخالتی ندارد. همچنین در بسته‌بندی‌های استانداردی که عامل نفوذی هیچ‌گونه بیماری در آن وجود ندارد،آن را دریافت می‌کنید.

در بازار میگو فله ای در هوای آزاد نگهداری می‌شوند، امکان وجود هر گونه باکتری و عامل بیماری‌زا بر روی آن‌ها است. خریدن میگوی فریز شده هم چندان برایتان مناسب نیست. چون با منجمد شدن گوشت سفید بیشتر مواد طبیعی و معدنی خود را از دست می‌دهند. بنابر این سایت معتبر فروش مراکز توزیع میگوی قشم را پیدا کرده، به آن مراجعه کنید. در این سایت‌ها شماره تماس‌هایی نیز وجود دارد، که شما به‌راحتی می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.