خرما کبکاب تازه که باعث شفای بیماران سزطانی آبادان شد

خرما کبکاب تازه یکی از معروف ترین انواع خرما در ایران است. رنگ این میوه در حالی که رطب است قهوه ای روشن و قهوه ای سوخته است و در نهایت به میوه ای قهوه ای تیره تبدیل می شود. خرمای نارس و خارک بر خلاف سایر خرماها طعم تلخی دارد. میوه بیضی شکل به وزن حدود 15 گرم با بافت نیمه خشک زرد روشن، ضخامت پوسته آن ضخیم است.

خرما کبکاب سرشار از آهن، قند طبیعی و یک میان وعده سالم برای بدن است. این نوع خرما منبع بسیار خوبی از مواد مغذی مختلف از جمله کلسیم، منیزیم، پتاسیم، ویتامین هایی مانند ویتامین A، ویتامین B، ویتامین C و غیره است.

خرما کبکاب در برنامه غذایی روزانه ما
خرما یک منبع انرژی عالی است. می توانید روزانه یک مشت خرما که به تعداد تقریبی 100 گرم است مصرف کنید. از آنجایی که خرما منبع عالی فیبر، پروتئین و انرژی است، می تواند عملکرد مغز شما را تقویت کند. چند نمونه از خرما در رژیم غذایی روزانه ما در زیر ذکر شده است:

خرما کبکاب

برخی از فواید خرما برای سلامتی:
آنتی اکسیدان های زیادی دارد. بنابراین عامل بسیار خوبی در پیشگیری از انواع سرطان است.
انتخابی عالی برای تقویت عملکرد مغز.
انتخابی مناسب برای افرادی که مشکلات گوارشی دارند.

قیمت خرما کبکاب در ایران
قیمت خرما کبکاب با توجه به کیفیت و مشخصات آن متفاوت است. بهترین قیمت خرما در ایران را از کوروشفودز دریافت کنید.

اطلاعات بسته بندی
ما خرما کبکاب را در 2 نوع بسته بندی برای مشتریان خود بر اساس درخواست آنها ارائه می دهیم:

کارتن های 5 کیلویی
کارتن های 10 کیلویی
ما می توانیم انواع دیگر بسته بندی را به درخواست مشتری ترتیب دهیم

اطلاعات حمل و نقل
ما به مجرب ترین نمایندگی های حمل و نقل داریم و بسته به شرایط شما و شرایط شما راحت ترین راه را برای ارسال سفارش شما انتخاب می کنیم. در آخرین مرحله سفارش شما، ما تمام داده های مورد نیاز را جمع آوری می کنیم تا بهترین ترتیب حمل و نقل را بر اساس نیاز شما تعیین کنیم. پس دریغ نکنید! ادامه دهید و آنلاین سفارش دهید ما تمام تلاش خود را می کنیم تا سفارش شما را با بهترین روش ارسال، با کیفیت خوب و در راحت ترین زمان ممکن تحویل دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.