حوله سفید هتلی زنی را از مرگ نجات داد!

چه کسی فکر می کند که خرید حوله سفید هتلی می تواند پیچیده باشد؟ بالاخره حوله حوله است، اینطور نیست؟

بله، اما قبل از اینکه برای خرید حوله های جدید سرمایه گذاری کنید، چند نکته وجود دارد که ارزش فکر کردن را دارد تا مطمئن شوید که نوع حوله مورد نظرتان را به دست می آورید و کار درستی را برای شما انجام می دهد.

مثلاً، حوله را برای چه می‌خواهید، خشک کردن بعد از حمام یا پیچیدن دور خود و خفه شدن بعد از یک حمام طولانی با شمع؟ آیا برای کیف باشگاه شما، بچه هایتان یا حتی ساحل است؟

حوله

اگر اندازه مهم است، هر مارک را به دقت بررسی کنید زیرا اندازه ها متفاوت است.

سپس خرید مجموعه یا عدل حوله وجود دارد. سازنده معمولاً آنچه را که در مجموعه وجود دارد از پیش تعیین می کند – هرچند گاهی اوقات، می توانید خودتان انتخاب کنید – از کوچکترین حوله ها و پارچه های فلانل مهمان تا حوله های دستی، حوله های حمام و ملحفه ها.

حوله از چه ساخته شده است بسیار مهم است. پنبه بیشترین جذب را دارد و پنبه مصری و ترکی هر دو دارای طول الیاف بلندی هستند که باعث می‌شود آن‌ها نیز سخت پوش شوند.

برای خشک شدن سریعتر، مخلوط پلی پنبه را در نظر بگیرید. و اخیراً، بامبو یا بامبو و پنبه مخلوط شده است. بامبو اغلب اما نه همیشه بسیار پایدار است و برای خشک کردن نرم و فوق العاده است.

چگالی یک حوله در توصیف GSM – گرم بر متر مربع مشاهده می شود. هرچه این عدد بیشتر باشد، حوله ضخیم‌تر، سنگین‌تر و مجلل‌تر می‌شود و 600 گرم در متر بسیار زیباتر است.

اما عدد بالاتر همیشه حوله بهتری نیست. عدد پایین‌تر، حوله‌ای سبک‌تر و کم‌پول است که سریع‌تر خشک می‌شود و حمل آن سبک‌تر است، مثلاً در یک کیف ورزشی یا چمدان. همه چیز بستگی به این دارد که شما چه چیزی را دوست دارید و برای چه چیزی می خواهید از آن استفاده کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.