جوراب نوزادی عروسکی مانع بروز کرونا شد

برخی از کودکان تا سن 16 سالگی با جوراب‌ها مبارزه می‌کنند، در حالی که برخی دیگر اصلاً به آنها اهمیت نمی‌دهند و  اگر کودک شما از پوشیدن جوراب نوزادی عروسکی امتناع می کند، باید لباس خواب پا بپوشید و کیسه خواب نیز ممکن است کودک شما را گرم و آرام نگه دارد.

بزرگسالان و کودکان نوپا اغلب با یا بدون جوراب بخوابند و اگر کودک نوپای شما از پوشیدن جوراب در رختخواب امتناع می کند، می توانید با گرم نگه داشتن او با گزینه های مختلف پاهای او را گرم نگه دارید.

لباس خواب پا هنوز هم برای کودک شما انتخاب محبوبی است، چه سایز 3T یا 4T باشد و به دلیل راحتی بیشتر، یک پتوی نرم انتخابی جذاب برای کودکان نوپا و بزرگتر است.

بسته به دمای اتاق کودک می توان از آن روی پوشک، لباس خواب یا لباس خواب استفاده کرد و برای هادسون، لباس خواب روی لباس خواب پاهایش را گرم نگه می داشت و در عین حال لباس هایش را هم گرم نگه می داشت و یک روز صبح از خواب بیدار شد و پاهایش مثل تکه های یخ بود، درست مثل شب قبل که از جوراب استفاده می کردیم.

بر اساس گزارش heathychildren.org، یکی از بهترین راه‌ها برای پوشاندن لباس خواب نوزاد، این است که آنها را در یک لایه بیشتر از چیزی که برای راحتی او نیاز دارید، قرار دهید.

در نتیجه، اگر پاهای شما یخ می زند، کودک شما به جوراب (یا لباس خواب پا یا یک پتوی پوشیدنی) نیاز دارد تا بتواند شب را تحمل کند.

جوراب نوزادی عروسکی

از آنجایی که کیسه های خواب نوزاد اغلب با ست های تکی، کفشی، رومپر یا پیژامه دو تکه پر می شوند، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و معمولاً یک لایه لباس در زیر TOG مناسب کیسه خواب کافی است.

پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد زیرا بستگی به ترجیح والدین و کودک دارد و برخی از والدین ترجیح می‌دهند که کودکشان هنگام خواب جوراب بپوشد، زیرا معتقدند این کار به گرم نگه داشتن پاهایشان کمک می‌کند.

سایر والدین ممکن است ترجیح دهند که کودکشان هنگام خواب جوراب نپوشد، زیرا معتقدند این کار باعث گرم شدن بیش از حد کودک می شود و در نهایت، تصمیم گیری در مورد پوشیدن یا عدم پوشیدن جوراب در هنگام خواب به عهده والدین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.