جوراب نانو ضد بو پیشینه ای طولانی دارند

در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان محصولاتی را ارائه کرده‌اند که به عنوان جوراب نانو ضد بو توصیف می‌شوند، مشخص نیست آنها چیست و داستان های زیادی برای این منظور پیش رفته است.

برخی ادعا می کنند که جوراب ها دارای فشرده سازی سبک هستند در حالی که برخی دیگر ادعا می کنند از برخی فناوری های مخفی برای تولید آنها استفاده شده است.

حقیقت ساده: جوراب های نانو جوراب هایی هستند که با استفاده از منسوجات نانو تولید می شوند! در زیر برخی از حقایق ویژه در مورد جوراب آورده شده است:

در طراحی آنها از تکنولوژی خاصی یا فشرده سازی استفاده نشده است
آنها می توانند نور یا فشرده سازی محکم را ایجاد کنند
مواد آنها دارای ذرات کوچک تری نسبت به مواد معمولی هستند
درست کردن جوراب نانو آسان است و شما آنها را از الیاف نانوسکوپی می سازید یا از محلول نانو ذرات با استفاده از آنها روی مواد پارچه معمولی استفاده می کنید.

جوراب نانو ضد بو

آیا جوراب‌های نانو به بیماران نوروپاتی کمک می‌کنند؟
آره! جوراب‌های نانو برای بیماران نوروپاتی و همچنین افرادی که بیماری‌های دیگری مانند دیابت دارند که پا را تحت تأثیر قرار می‌دهد بسیار مفید است و دلیل آن عمدتاً به دلیل مواد نانو پارچه مورد استفاده در ساخت آن است و این ماده دارای ویژگی های زیر است که آن را مفید می کند:

در برابر آب مقاوم است
رطوبت پا را جذب می کند
ضد باکتری است
قوی و الاستیک است
ویژگی های فوق به پاها کمک می کند تا خشک و عاری از رطوبت و باکتری بمانند و این به ویژه برای نوروپاتی مفید است زیرا یک عفونت کوچک می تواند وضعیت پا را بدتر کند و به این ترتیب، بهبود سریع پا را نیز افزایش می دهد.

توصیه می‌شود که بیماران نوروپاتی جوراب‌هایی را بیابند که به خوبی مناسب باشند و این به این دلیل است که فشرده سازی اضافی ممکن است بهبودی را به تاخیر بیندازد یا وضعیت را به طور کلی بدتر کند.

همچنین رایج است که افراد جوراب نانو [آمازون] را با جوراب سیرن [آمازون] که مخصوص بیماران دیابتی طراحی شده است، اشتباه بگیرند و در حالی که جوراب آژیر ممکن است برای بیماران نوروپاتی مفید نباشد، اما می تواند به آنها کمک کند تا عوارض دیگری مانند زخم پا ایجاد نکنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.