جلیقه پلیس اسباب بازی که موجب قهرمانی کودک شد!

ست لباس جلیقه پلیس اسباب بازی ما با لوازم جانبی 19 تکه، هدیه ای ایده آل برای بچه هایی است که از طرفداران پلیس هستند.

کلاه پلیس، جلیقه پلیس، سوت، واکی تاکی، دستبند، نشان، باتوم پلیس، ساعت اسباب بازی. لوازم جانبی بیشتر سرگرم کننده تر برای دختران و پسران 3-7 سال. همه چیزهایی را که برای اینکه پلیس کاملی باشد به دست آورد.

چیکاره میخوای بشی؟ ما آموخته ایم که هر کودکی افرادی دارد که می خواهد در آینده باشند و بت هایی که دوست دارد. او دوست دارد شخصیت های مورد علاقه اش را بازی کند و برای انجام همین کار از آنها تقلید کند.

اسباب بازی

شما می توانید یک مجموعه کامل لباس پلیسی برای بچه ها داشته باشید تا قهرمان درونی آنها را الهام بخشد و حس عدالت را در آنها تقویت کند.

مجموعه بازی پلیس نیروی پلیس: این مجموعه بازی نیروی پلیس برای کودکی که دوست دارد سرگرمی خود را ایجاد کند عالی است!
لوازم جانبی: ست شامل جلیقه پلیس، کلاه ایمنی اسباب بازی، واکی تاکی اسباب بازی، تفنگ اسباب بازی و موارد دیگر است! هر چیزی که کوچولوی شما برای سربازی نیروی پلیس نیاز دارد در این مجموعه گنجانده شده است.

تفنگ بزرگ دارای ویژگی اصطکاک عالی است که سرگرمی بیشتری را برای کودک شما فراهم می کند!

قابل شستشو: ایده آل برای بازی های تخیلی در فضای باز. آیا کوچولوی شما در حین بازی کثیف می شود؟ در این صورت نگران نباشید! این جلیقه پلیس قابل شستشو با ماشین لباسشویی می باشد.

مزایا: نه تنها کودک شما ساعت ها سرگرم می شود، بلکه می تواند مهارت های کلیدی مهمی مانند مهارت های حرکتی ظریف را نیز توسعه دهد.

هماهنگی دست و چشم؛ حوصله و ارتباط در هنگام بازی با دیگران توصیه ها و هشدارها: برای کودکان زیر 3 سال مناسب نیست.

تحت نظارت مستقیم یک بزرگسال استفاده شود. خطر خفگی به دلیل قطعات کوچک این مجموعه فقط برای استفاده تفریحی است. بدون لبه های تیز.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.