جعبه کمک های اولیه رویال که از آسیبهای رایج پیشگیری میکند!

وقتی فردی مجروح یا مریض است مسئولیت را بر عهده بگیرید. اطمینان حاصل کنید که تجهیزات جعبه کمک های اولیه رویال انبار شده و مرتباً دوباره پر می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد الزامات کیت کمک های اولیه، با پایگاه دانش ما مشورت کنید.
اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم با آمبولانس یا سایر متخصصان پزشکی تماس گرفته شود.
همه کمک‌های اولیه واجد شرایط باید دارای گواهی معتبر صادر شده توسط سازمانی باشند که توسط اداره بهداشت و ایمنی تأیید شده است. از آنجایی که دوره های استاندارد کمک های اولیه اغلب شامل روش های احیا برای کودکان نمی شود، یک دوره اطفال یا دوره ای که به طور خاص برای کارکنان مدرسه طراحی شده است توصیه می شود.

جعبه

یافتن دوره ای که مطابق با دستورالعمل های دولتی باشد نسبتا آسان است. بسیاری از ارائه دهندگان دوره های کمک های اولیه در منطقه شما باید دوره هایی را ارائه دهند که به طور خاص برای افرادی که با کودکان و جوانان کار می کنند طراحی شده اند.

آمبولانس سنت جان انواع دوره های کمک های اولیه را برای مدارس در سراسر بریتانیا ارائه می دهد. گزینه های دوره آنها شامل کمک های اولیه اورژانسی کودکان، کمک های اولیه ترکیبی کودکان و کمک های اولیه آنافیلاکسی است.

در سال 2020، وزارت آموزش و پرورش تأیید کرد که تمام مدارس دولتی در انگلستان باید کمک های اولیه اولیه و آموزش CPR را به عنوان بخشی از برنامه درسی شامل شوند. کمک های اولیه اکنون به عنوان بخشی از آموزش بهداشت کودکان گنجانده خواهد شد. آموزش کمک های اولیه بسته به سن دانش آموزان متفاوت خواهد بود.

به دانش آموزان مقطع ابتدایی آموزش داده می شود:

مهارت های اولیه کمک های اولیه برای آسیب های رایج، از جمله آسیب های سر.
نحوه تماس با اورژانس
به دانش آموزان دوره متوسطه آموزش داده می شود:

کمک های اولیه اولیه برای آسیب ها و بیماری های رایج.
مهارت های مهم نجات جان، مانند نحوه انجام CPR.
زمان و نحوه استفاده از دفیبریلاتور.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.