تولید میگوی پرورشی ایران در بازار

میگوی پرورشی ایران، به دلیل شرایط مساعد مناطق ساحلی، از کیفیت بسیار بالا و ارزش غذایی قابل توجهی برخوردار است. این میگوها تحت نظر کارشناسان متخصص در مراکز پرورش میگو تولید می شوند‌. نظارت مستمر و دقیق بر شرایط زیستی میگو و نوع تغذیه ی آن موجب شده این میگو ها از لحاظ کیفی تفاوتی با میگوهای دریایی نداشته باشند.

تولید میگوی پرورشی ایران در بازار

بهترین میگوی پرورشی ایران

بهترین میگوی پرورشی ایران میگوی خوراکی یکی از مفیدترین انواع آبزیان است که در کشور ایران به برکت وجود دریاهای جنوب و دریای خزر، به صورت تازه در بازار موجود است. علاوه بر این برای بهره وری بیشتر از این جانور پر خاصیت، در مناطق حاشیه خلیج فارس، مزارع پرورش میگو مشغول به فعالیت هستند. این مزارع در واقع استخرهای چند هکتاری خاکی هستند که مطابق با شرایط مورد نیاز میگو برای رشد آماده شده اند و سالانه چندین تن از این مراکز راهی بازار می شود.

میگوی تولید شده توسط این واحد ها از بهترین انواع میگو مثل میگو ببری سبز، میگو موزی و میگوی سفید هندی می باشد که با وجود پرورش در استخر و خارج از محیط دریا، تمامی خواص و ارزش غذایی میگوهای دریایی را دارا می باشند و در زمانهایی که صید میگو از دریا به خاطر آغاز فصل تولید مثل ممنوع است، دسترسی مصرف کنندگان به میگو را تسهیل می کنند.

بهترین انواع میگوی پرورشی ایران علاوه بر توزیع در بازار های داخلی، متقاضیان زیادی در بازار های بین المللی دارد و صادرات میگو پرورشی یکی از ظرفیت های اقتصادی مهم ایران است که بواسطه وجود شرایط مساعد اقلیمی و آبی ایران زمینه مناسبی برای اشتغال و ارز آوری فراهم می کند.

فروش میگوی پرورشی ایران در بازار

فروش میگوی پرورشی ایران در بازار میگوهایی که در استخرها پرورش می یابند بعد از کامل شدن مراحل رشد و بالغ شدن آماده صید و فرستادن به بازار می شوند. طبیعتا برای فروش محصولات به صورت تازه و با کمترین فساد، بازار های محلی نزدیک به محل پرورش، مناسب ترین گزینه هستند، اما از آنجا که بسیاری از مصرف کنندگان میگو، کیلومترها از محل پرورش این آبزی مغذی دور هستند، تولید کنندگان به دنبال راههایی هستند که بتوانند در اسرع وقت میگو را به بازار های مناطق مختلف ارسال کنند.

یکی از بهترین روش ها برای فروش میگوی پرورشی، ایجاد بازار آنلاین فروش میگو است که خریدار و فروشنده را به صورت مستقیم به یکدیگر متصل می کند. سفارش مستقیم میگو از تولید کننده ضمن حذف هزینه های تحمیل شده از سوی واسطه ها باعث می شود میگو در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری واقعی برسد که این به معنای صرفه جویی در زمان، هزینه و کاهش ضایعات میگو می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.